Gölge ve Kemik 3. sezon ne zaman başlayacak? Gölge ve Kemik 3. sezon çıkacak mı?

Gölge ve Kemik 3. sezon ne zaman başlayacak? Gölge ve Kemik 3. sezon çıkacak mı? ABD merkezli online dizi ve film platformu Netflix’in orijinal dizisi Gölge ve Kemik uzun süren beklemenin ardından nihayet 2. sezon bölümleriyle platformdaki yerini aldı. Netflix’in en sevilen dizileri arsında yer alan Gölge ve Kemik’in 2. sezonunu bitirenler büyük bir heyecanla 3. sezonu beklemeye başladı. Dizi severler

11.04.2023
95
Gölge ve Kemik 3. sezon ne zaman başlayacak? Gölge ve Kemik 3. sezon çıkacak mı?

Orijinal yapımlarla izleyicilere yeni yapımlar sunmaya devam eden Netflix 2023 yılında abone sayısını artırmaya devam ediyor. Ülkemizde de milyonlarca abonesi bulunan Netflix sevilen dizisi Gölge ve Kemik’in 2. sezon bölümlerini yaınlamaya başladı. Kovid19 salgını nedeniyle çekimlerine bir süre ara verilen dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyordu. İlk sezonu 21 Nisan 2021’de yayınlanan dizinin merakla beklenen 2. sezonu ize 16 Mart’ta 2023’te gösterime girdi. 8 bölümden oluşan 2. sezonu bir oturuşta bitiren dizi tutkunları Gölge ve Kemik 3. sezonu beklemeye başladı.

Gölge ve Kemik 3. sezon ne zaman başlayacak?

16 Mart’ta 2. sezonu yayınlanan dizi platformun en çok izlenen dizileri arasına adını yazdırmayı başardı. İMDB puanlamasında da iyi bir puanı olan dizinin ikinci sezonu yıllar süren bekleyişin ardından geldi. Gölge ve Kemik 2. sezon bölümlerini bir oturuşta bitirenler Gölge ve Kemik 3. sezon ne zaman başlayacak? sorusuna yanıt arıyor. Dizi yapımcılarından, oyunculardan ve Netflizx’ten Gölge ve Kemik 3. sezona dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Dizi severler 3. sezonun çıkması için yapımcılara sosyal medya üzerinden baskı yapıyor. Bu baskının ne şekilde sonuçlanacağını ise ilerleyen günlerde göreceğiz.

ÖNERİLEN VİDEOLAR

Gölge ve Kemik 3. sezon çıkacak mı?

Gölge ve Kemik dizisi, konusu ve oyuncu kadrosu ile Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. İkinci sezonu 16 Mart 2023’te yayınlanan dizinin 3. sezonu bekleniyor. Ancak 3. sezon onayının ne zaman geleceği ve çekimlere ne zaman başlanacağı ise henüz merak konusu.

Gölge ve Kemik uyarlama mı?

Gölge ve Kemik dizisi Leigh Bardugo’nun çok satan kitaplarından uyarlanmıştır. Leigh Bardugo tarafından yazılan, ilk kitabının adı Gölge ve Kemik olan Grisha roman üçlemesine ve Kargalar Meclisi adlı roman duolojisine dayanır. Netflix tarafından projelendirilen ve hayata geçirilen dizi Lights Out, Arrival ve Bird Box gibi yapımlardan bildğimiz Eric Heisserer tarafından ekrana getirildi.

Gölge ve Kemik 2. sezon kaç bölüm?

Gölge ve Kemik dizisi ilk sezonda olduğu gibi 2. sezonda da 8 bölümden oluşuyor.

Gölge ve Kemik konusu nedir?

Fantastik türde bir dizi olan Gölge ve Kemik sonsuz iki karanlık bariyer tarafından bölünmüş bir dünyada, genç bir asker ve haritacı olan Alina Starkov (Jessie Mei Li)’nin yaşamına odaklanır. Alina Starkov (Jessie Mei Li) içinde saklı bir gücü keşfeder. Bu güç sayesinde dünyasını birleştirmeye çalışan Alina’ya karşı tehlikeli güçler bir takım planlar kurar. Serseriler, hırsızlar, suikastçılar ve azizler artık bir savaşın içindedir ve bu savaşı kazanmak için büyüden fazlası gerekir.

Shadow and Bone (Gölge ve Kemik)

Jessie Mei Li Rolü : Alina Starkov
Archie Renaux Rolü : Malyen Oretsev
Ben Barnes Rolü : General Kirigan
Freddy Carter Rolü : Kaz Brekker
Amita Suman Rolü : Inej Ghafa
Kit Young Rolü : Jasper Fahey
Daisy Head Rolü : Genya Safin
Zoë Wanamaker Rolü : Baghra
Danielle Galligan Rolü : Nina Zenik
Calahan Skogman Rolü : Matthias Helvar
Jasmine Blackborow Rolü : Marie
Sujaya Dasgupta Rolü : Zoya Nazyalensky
Simon Sears Rolü : Ivan
Julian Kostov Rolü : Fedyor Kaminsky
Luke Pasqualino Rolü : David Kostyk
Gabrielle Brooks Rolü : Nadia Zhabin
Kevin Eldon Rolü : Apparatün varlığını keşfeden bir asker

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.