Gülcemal dizisi Deva kıyafetleri

11.05.2023
1.463
Gülcemal dizisi Deva kıyafetleri

Fox Tv ekranlarında başlayan Gülcemal dizisi kısa süre içerisinde yakaladığı izlenme oranları ile izleyicilerin bir numaralı favori dizileri arasında ki yerini aldı. Öyle olacak ki dizide Melis Sezen’in giydiği kıyafetler sosyal medyada çok fazla konuşulmaya başlandı.

Gülcemal dizisinde Deva’nın giydiği elbiseler ortalığı kasıp kavururken dizide ki kıyafet ve markalar da dizigazetesi.com adresinde yerini almaya devam ediyor. Buna göre ise Gülcemal deva dizisi kıyafetleri ve markaları da dizigazetesi.com adresinde..

GÜLCEMAL MELİS SÜZEN KIYAFETLERİ

Gülcemal dizisi Deva kıyafeti – Deva’nın giydiği kırmızı renkli Elbisesi a46tuvanam özel dikim

Gülcemal Dizisi Deva’nın Elbisesi Melis Sezen Kıyafetleri özel tasarım.

GÜLCEMAL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış) ile güzeller güzeli Deva’nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını konu alıyor… Gülcemal’in annesiyle olan savaşında, hiç hesapta olmayan aşk mı yoksa yıllardır güttüğü kin mi galip gelecektir? Bedellerle dolu bu yolda Gülcemal, gaddar bir avcıyken açık bir ava mı dönüşecektir? Peki Deva? Nihayet teslim olduğunda, anlayacak mıdır bu aşkın imkansız olduğunu?

Oyuncular: Murat Ünalmış , Melis Sezen, Edip Tepeli, Sema Keçik , Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.