Gülcemal Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Gülcemal 6. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in başrollerinde yer rol aldığı Gülcemal, 4 Mayıs Perşembe günü 5. bölümüyle ekranlara geldi. FOX TV’nin yeni dizisi Gülcemal, ilk bölümüyle seyircilerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Dizinin dikkat çeken senaryosu Eda …

10.05.2023
1.040
Gülcemal Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Gülcemal 6. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in başrollerinde yer rol aldığı Gülcemal, 4 Mayıs Perşembe günü 5. bölümüyle ekranlara geldi. FOX TV’nin yeni dizisi Gülcemal, ilk bölümüyle seyircilerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Dizinin dikkat çeken senaryosu Eda Tezcan ve Selda Akın’ın kaleminden çıkıyor. FOX TV ekranlarında kısa zamanda seyircinin beğenisini kazanan Gülcemal, son bölümüyle de beğeni topladı. Peki, Gülcemal’in 6. bölümünde neler olacak? 

İşte, Gülcemal 6. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

FOX TV ekranlarında yayınlanan Gülcemal, 4 Mayıs Perşembe akşamı 5. bölümüyle seyirciyle buluştu. Bakalım Gülcemal’in 5. bölümünde neler yaşandı?

Deva, Gülcemal ile birlikte eve döner. Gülcemal’in hisleri ise tamamen değişmiştir. Gülcemal’i kendisini tutsak eden birisi olarak görmekten çok uzaktır.

Gülcemal, Deva’nın en çok güvendiği insan haline gelir. Fakat Gülcemal’in aldığı yeni bilgi, ikilinin arasının açılmasına sebep olur.

Gülcemal’in Deva’ya olan güveni tamamen kaybolur. Deva’nın ajan olup olmadığından şüphelenmeye başlar.m

Mert ve Gülendam’in ilişkisi ise Deva’nın dönüşüyle birlikte ilerler. Armağan ise annesinden saklanmak için Gülcemal’in evine gelir.

Gülendam ile karşı karşıya gelen Armağan, tüm bu olayları sonunda anlamaya başlar.

Bakalım Gülcemal’in 6. bölümünde neler olacak?

Gülcemal 6. Bölüm 1. Fragmanı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.