Güzel Günler 23. Bölüm izle – Güzel Günler Son Bölüm İzle! 23. Bölüm İzle Full Tek Parça

21.05.2023
187
Güzel Günler 23. Bölüm izle – Güzel Günler Son Bölüm İzle! 23. Bölüm İzle Full Tek Parça

Güzel Günler 23. Bölüm İzle. Tek parça full hd Show TV.

Güzel Günler 23. Bölüm izle - Güzel Günler Son Bölüm İzle! 23. Bölüm İzle Full Tek Parça

Güzel Günler dizisi eğlenceli bir dizi ve kadrosunda önemli oyuncuları barındırıyor. Dizinin bağımlısı olmuş bir kitle şu anda mevcut. Dizinin yayınlanan bölümlerinin sayısı arttıkça aldığı reytinglerinin de artması bekleniyor. Yine de final riski taşıdığı ihtimaller arasında. En son dizinin 22. bölümü yayınlandı. Peki 23. bölüm full hd ve kesintisiz nereden izlenir? 23. Bölüm izle yayınlandı mı? İşte tüm ayrıntılar..

Güzel Günler Son Bölüm İzle Güzel Günler 23. Bölüm izle

Güzel Günler yeni bölümleri ile her pazar saat 20.00’de Show TV’de yayınlanmaya devam ediyor.

Oyuncu kadrosunda Binnur Kaya (Kıymet) Ecem Erkek (Füsun) Leyla Tanlar (Selma) Zeynep Çamcı(Altan) Olgun Toker (Atakan) Burak Dakak (Mihran) Yıldıray Şahinler (Hakim) Seray Gözler (Saliha) gibi isimlerin bulunduğu dizi ilgi ile izleniyor.

Güzel Günler 23. Bölüm İzle

21 Mayıs Pazar akşamı 23. bölümü yayınlanan dizi izleyicinin beğenisini topladı ve takdirini kazandı. Dizinin final olmamasını isteyen çok sayıda kullanıcı YouTube’da yorum yaptı. Güzel Günler dizisi gelecek hafta 23. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Full, tek parça ve hd şekilde izleme linki özet yazımızın altında bulunmaktadır. Dizinin 23. bölüm izle yayınlandığı an yazımıza eklenecektir.

Önceki bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler resmi YouTube kanalından ihtiyaçlarını giderebilirler. Yine de önceki bölümde neler olmuştu hatırlayalım ve özetleyelim.

İzleme Linki Güzel Günler 23. Bölüm İzlemek İçin Tıklayın

‘Güzel Günler’ 22. Bölüm Özeti

Kafede çıkan yangın sonrası Mihran her şeyi göze alarak Selma ve Leylim’i eve getirir.

Bu durumu hoş karşılamayan Saliha, dönüşü olmayan bir adım atacaktır. Bu sırada Füsun’un sevdasını fark eden Hakim, durumu Kıymet’e nasıl söyleyeceğinin derdine düşer. Aleyna’nın bitmeyen istekleri ailenin sabrını sınarken, Feyyaz’ı ayrılık kararının eşiğine getirir. Selma ve Leylim’in eve gelişiyle birlikte yangının son düğümü çözülecek, yılların sırrı açığa kavuşacaktır.

Güzel günler yeni bölümü ile Show Tv’de…

Güzel Günler dizisinde hem eğlenceli hem de hüzün dolu bir bölüm daha geride kaldı. Her geçen gün daha fazla kişinin izlediği dizi 22. bölümü ile büyük beğeni topladı. Dizi 23. bölümü ile devam edecek. Peki Güzel Günler dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Son fragman videosu yayınlandığında bu soru yanıt bulacak. Yeni fragman videosu yayınlandığı an yazımıza eklenecek.

Güzel Günler Oyuncuları 

Binnur Kaya (Kıymet), Ecem Erkek (Füsun), Leyla Tanlar (Selma), Zeynep Çamcı(Altan), Olgun Toker (Atakan), Burak Dakak (Mihran) ve Yıldıray Şahinler (Hakim), Seray Gözler (Saliha), Orkuncan İzan (Feyyaz), Duygu Köse (Leylim) , Oya İloğulları (Alya), Dora Dalgıç (Ayşim), Enginay Gültekin (Dilşat) ve Edip Saner (Çetin)

Güzel Günler Son Bölüm izle 23. Bölüm 21 Mayıs 2023 Pazar Showtv’de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Güzel Günler 23 Mayıs 2023, Güzel Günler 23. Bölüm tek parça, Güzel Günler Canlı izle, Güzel Günler Tek Parça
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.