Hande Erçel ve Burak Deniz’i Yeniden Bir Araya Getiren İki Yabancı Sete Çıktı

Bir süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncumuz Hande Erçel, yeni dizisinin çekimlerine başladı. Biliyorsunuz son olarak Kerem Bürsin ile birlikte Sen Çal Kapımı projesinde rol almıştı. Ardından kendine bir mola veren Erçel’in Disney Plus ile …

02.05.2023
89
Hande Erçel ve Burak Deniz’i Yeniden Bir Araya Getiren İki Yabancı Sete Çıktı

Bir süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncumuz Hande Erçel, yeni dizisinin çekimlerine başladı. Biliyorsunuz son olarak Kerem Bürsin ile birlikte Sen Çal Kapımı projesinde rol almıştı. Ardından kendine bir mola veren Erçel’in Disney Plus ile anlaşma sağladığını öğrenmiştik. Fakat yayınlanan herhangi bir projesi şimdilik yok. Televizyon ekranlarına yeniden FOX ile dönecek olan Hande Erçel’den merakla beklenen o paylaşım geldi…

Magazin dünyasının en sevdiği isimlerden Hande Erçel bir süredir yalnızca aşk hayatındaki gelişmelerle karşımıza çıkıyor bildiğiniz gibi.

hande ercel ve burak denizi yeniden bir araya getiren iki yabanci sete cikti 0 MBVwnDpt

Hakan Sabancı ile yaşadığı ilişki sık sık gündeme düşen Hande Erçel’in son dönemdeki tatilleri ve paylaşımları yakın markajda. Geçtiğimiz haftalarda dedesini kaybetmenin acısıyla sarsılan Erçel’in ne zaman işlerin başına döneceği merak konusuydu.

Geçtiğimiz günlerde kendisinin İtalya tatilinden bir paylaşmış olduğu görseller de sosyal medyayı ikiye bölmüştü.

hande ercel ve burak denizi yeniden bir araya getiren iki yabanci sete cikti 1 Gkw8aEme

Erçel’in ayaklarının duruşu kimilerinin kafasında soru işareti yaratırken, kimilerini tedirgin etti. Bazıları ayakkabının modelinin böyle olduğunu söylerken, bazıları ise Erçel’in bizzat kendi ayakları olduğunu savunmuştu.

Farklı konularda magazin gündemine gelen Erçel, ekranlara geri döndüğü müjdesiyle sevenlerini heyecanlandırmıştı. Şimdi de beklenen bir diğer haberi verdi.

hande ercel ve burak denizi yeniden bir araya getiren iki yabanci sete cikti 2 sdVNsTRz

Kendisini son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde Eda rolünde izlemiştik. 2021 yılının Eylül ayında final yapan diziden sonra Erçel, tekrar bir projede yer almadı. Biliyorsunuz diziden sonra da başrolü paylaştığı Kerem Bürsin ile olan ilişkileri sona ermiş, uzun bir süre çiftin barışıp barışmayacağı konuşulmuştu.

Geçtiğimiz aylarda gelen duyumlara göre, daha öncesinde Aşk Laftan Anlamaz dizisinde partner olduğu Burak Deniz ile yeniden aynı projede yer alacakları ortaya çıkmıştı.

hande ercel ve burak denizi yeniden bir araya getiren iki yabanci sete cikti 3 IHbuX1O4

FOX’ta yayınlanacak olan İki Yabancı isimli dizinin başrollerinin Erçel ve Burak Deniz olacağı açıklanmıştı. Daha önce sağladıkları uyumu özleyen seyirciler bu habere son derece sevinmişti.

İkiliyi en son Disney Plus tarafından düzenlenen ortak galada yıllar sonra birlikte görmüştük.

hande ercel ve burak denizi yeniden bir araya getiren iki yabanci sete cikti 4 5fbPuTgQ

Neslihan Yeşilyurt tarafından yönetilecek İki Yabancı dizisi için senaryoyu Ethem Özışık’ın yazacağı konuşulmuştu.

Dizinin geçtiğimiz Mart ayında sete çıkması bekleniyordu. Fakat herhangi bir paylaşım ya da doğrulama gelmemişti. Bu sırada oyuncu kadrosu belli olmaya başlamıştı.

hande ercel ve burak denizi yeniden bir araya getiren iki yabanci sete cikti 5 i3PyaepT

İki Yabancı’nın başrolü dediğimiz gibi Burak Deniz ve Hande Erçel olacak. Dizide aynı zamanda Gülçin Hatıhan, Feridun Düzağaç, Cem Davran gibi usta isimler de rol alıyor.

Bir süredir ekrana dönmesini beklediğimiz Erçel, dün Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda sete çıktıklarını duyurdu.

hande ercel ve burak denizi yeniden bir araya getiren iki yabanci sete cikti 6 XaLXJpV7

Leyla karakterine hayat verecek olan Erçel, paylaşımına ‘Leyla’ya merhaba o zaman’ açıklamasını yazdı. Bakalım yeni romantik dizimizde bizleri neler bekliyor…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.