İlk Bölümüyle İzleyicileri Merakta Bırakan ”O Kız” Dizisinin Oyuncuları ve Kıyafetleri

Kanal D’nin dram içeren hikayesi yeni dizi O Kız, 21 Eylül Çarşamba günü ilk bölümüyle izleyicilerle buluştu. Dün 2.bölümünü yayınlayan dizinin başrolünde, yer aldığı projelere rolleriyle damgasını vuran Erkan Petekkaya oynuyor. Dizinin konusu kadar oyunc…

09.05.2023
170
İlk Bölümüyle İzleyicileri Merakta Bırakan ”O Kız” Dizisinin Oyuncuları ve Kıyafetleri

Kanal D’nin dram içeren hikayesi yeni dizi O Kız, 21 Eylül Çarşamba günü ilk bölümüyle izleyicilerle buluştu. Dün 2.bölümünü yayınlayan dizinin başrolünde, yer aldığı projelere rolleriyle damgasını vuran Erkan Petekkaya oynuyor. Dizinin konusu kadar oyuncuların kıyafetleri de paylaşılmış.

Konusuyla ve güçlü oyuncu kadrosuyla ilk bölümden dikkat çekmeyi başaran dizinin konusu, yeni gördüğümüz yüzler, oyuncuların giydiği kıyafetler merak edilmiş. 

‘O Kız’ dizisi ile ilgili merak ettiklerinizi giderelim…

1. Erkan Petekkaya’nın dizide rolü ne?

Kırmızı Oda’da Sadi rolüyle akıllara kazınan Erkan Petekkaya bu dizideki rolüyle de tekrardan izleyicileri kendine hayran bırakmış durumda. 

Ana rahminde boynuna kordon dolanması sebebiyle zeka geriliği yaşamakta olan Kadir’i canlandırıyor. 45 yaşında bir baba olmasına rağmen küçük bir çocuğun davranışlarına sahip olan Kadir kızına çok düşkün ve tüm saflığıyla onu seven bir adam. Küçük bir çocuk gibi her söylenene üzülmesi ve korkularını yansıtması izleyicilerin duygularını yerle bir edecek gibi görünüyor.

2. Zeynep rolünü canlandıran Dilin Döğer’i bu rolüyle daha yakından tanıyacak gibiyiz.

Dizide zengin olma hayalleri olan, zorlu hayat koşullarından kurtulmak isteyen genç bir kıza hayat veriyor. Babası Kadir’le yakından ilgilenmek zorunda olan Zeynep, hayalleriyle savaşmak zorunda gibi görünüyor. 

Dilin Döğer’in mavi elbisesi de dikkatimizi çekti. Özgür Masur tasarımına ait.

3. Cengiz Orhonlu da yeni tanıyacağımız isimlerden.

Televizyon dünyası’nda ilk rolünü yaşayan Cengiz Orhonlu, dizide Ozan karakteriyle karşımızda. Dizide zengin bir sosyal medya fenomeni olan Ozan oldukça çapkın biri ve hareketli yaşamıyla güvenilmemesi gereken bir karakter. Giydiği kıyafetleriyle de farklı bir stil sahibi olduğunu fark ettik. 

Ozan’ın siyah gömleği Morhipo. Bakmak isteyenler buraya bakabilir.

Benzer modellerde gömlekler ve dizide giydiği diğer kıyafetleri buraya ekledim.

4. Sezin Akbaşoğulları, patroniçe rolünü adeta yaşıyor.

www.instagram.com

Bir çok projesiyle ekranlarda sık sık gördüğümüz isim bu dizide de kendine yakışan tavrıyla Sitare rolünü kapmış. Sitare, köklü bir sosyal medya ajansının sahibi, evli bir kadın. Ozan’ı da bu sosyal medya ajansında ünlü fenomen yapmış. Ozan’la gizli ilişkisi var fakat bu ilişki çok tutkulu bir ilişki…

Güçlü duruşunu kıyafetlerine de yansıtan Sitare’nin üzerine giydiği yırtmaçlı kırmızı elbise Saniye Gökçe Founder Designer.

Beğeneceğinizi düşündüğüm bu tarzdaki kırmızı elbiseleri sizin için burada paylaşıyorum.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.