İlk Sezonuyla Jeffrey Dahmer’in Cinayetlerini İşleyen Antoloji Dizisi ‘Monster’ın 2. Sezon Konusu Belli Oldu!

Netflix yapımı Monster: The Jeffrey Dahmer Story dizisi büyük beğeni toplamıştı. Seri katil Jeffrey Dahmer’in hayatını ve işlediği cinayetleri anlatan Monster, ikinci sezonunda yepyeni bir konuyla geri dönüyor. İşte detaylar… 2022 yılında Netflix …

10.05.2023
1.354
İlk Sezonuyla Jeffrey Dahmer’in Cinayetlerini İşleyen Antoloji Dizisi ‘Monster’ın 2. Sezon Konusu Belli Oldu!

Netflix yapımı Monster: The Jeffrey Dahmer Story dizisi büyük beğeni toplamıştı. Seri katil Jeffrey Dahmer’in hayatını ve işlediği cinayetleri anlatan Monster, ikinci sezonunda yepyeni bir konuyla geri dönüyor. İşte detaylar…

2022 yılında Netflix’in en sevilen mini dizilerinden Monster: The Jeffrey Dahmer Story, tüm dünyada en sevilen işlerden biri oldu.

American Horror Story, Ratched ve The Watcher gibi başarılı işlerin mimarı Ryan Murphy’nin enfes aklından çıkan Monster’ın ikinci sezonu büyük bir heyecanla beklenirken, sevilen antoloji dizisinden haber geldi.

Netflix’in antoloji dizisi Monster 2. sezonunda Monsters: The Lyle and Erik Menendez Story ismiyle ekranlarda olacak.

Her sezon farklı bir seri katilin hikâyesini anlatacak olan antoloji dizisi, Lyle ve Erik Menendez adlı kardeşlerin sansasyon yaratan cinayetlerini konu alacak.

Lyle ve Erik Menendez’in hikâyesi ne?

Menendez kardeşler, 1989 yılında bir gece ebeveynlerini vahşice öldürmüşlerdi. Cinayetin ardından birkaç ay boyunca ailelerinin parasıyla lüks içinde yaşayan kardeşler, daha sonra işledikleri cinayeti bir terapiste itiraf ederek tüm dünyada ilgi görmüşlerdi.

Babalarından hem duygusal hem cinsel istismar gördüklerini anlatan kardeşler tüm Amerika’nın gündemine otururken, kardeşler 1996 yılında ömür boyu hapis cezasına çarptırıldılar.

2024’te Netflix’ta yayınlanması planlanan Monsters: The Lyle and Erik Menendez Story için antoloji dizisinin sevenleri heyecanlanırken, Netflix’in dizinin 3. sezonu için şimdiden onay verdiği öğrenildi.

Monsters: The Lyle and Erik Menendez Story’nin fragmanını da şuraya bırakalım:

Biz şimdiden heyecanlandık! Bakalım Monster’ın ikinci sezonu ilk sezonunu geçebilecek mi?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.