İlker Karagöz neden yok? FOX Çalar Saat İlker Karagöz ayrıldı mı, hangi kanalda?

05.02.2024
20
İlker Karagöz neden yok? FOX Çalar Saat İlker Karagöz ayrıldı mı, hangi kanalda?

İlker Karagöz neden yok? Merak edilmekte ve internet üzerinde araştırılmakta. Ağustos 2022’de İsmail Küçükkaya’nın Çalar Saat’ten ayrılması üzerine “İlker Karagöz ile Çalar Saat” programını sunmaya başlayan İlker Karagöz o günden bu yana ilgiyle takip edildi. Peki, İlker Karagöz neden yok? FOX Çalar Saat İlker Karagöz ayrıldı mı, hangi kanalda?

İLKER KARAGÖZ NEDEN YOK?

FOX TV yayın akışında İlker Karagöz Çalar Saat programı planlı şekilde yer aldığı görülüyor. Ancak programı başka birisi sunuyor. İlker Karagöz’ün neden programda yer almadığı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Yapılacak olan açıklamalar kapsamında haberimiz güncellenecektir.

İLKER KARAGÖZ KİMDİR?

İlker Karagöz 1998 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü kazanmıştır. 1998 – 2002 yılları arasında burada lisans eğitimini tamamlamıştır. Ardından 2001 senesinde ATV ekranlarında staja başlayan İlker Karagöz üniversiteden mezun olduktan sonra kanalda kadroya geçiş yaptı. 2007 ‘nin şubat ayında Fox Tv’ye transfer oldu. Burada birtakım görevlerde bulundu.

Bir dönem ATV’de muhabirlik yapan İlker Karagöz Fox Ankara Haber Merkezi’nde parlamento muhabiri olarak çalıştı. Kendisi gibi Haber‘>haber sektöründe bulunan Damla Ünler Karagöz ile evlidir. 2 çocuğu vardır. İsimleri Can ve Deniz’dir. Mart 2017’den beri Doğan Şentürk yönetimindeki FOX Haber’de hafta sonu sabah haberlerini sundu. Haber sunumundaki farklılıkla kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazandı.

İlker Karagöz günümüzde her cumartesi ve pazar saat 8.30’da FOX TV’de Çalar Saat Hafta Sonu haberleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.

İlker Karagöz 18 Mart 1980 Muş doğumlu haber spikeridir. Tam adı Arda İlker Karagöz’dür. Aslen Çanakkalelidir.

İlker Karagöz doğum tarihi : 18 Mart 1980

İlker Karagöz kaç yaşında : 40 yaşında

İlker Karagöz aslen nereli : Çanakkale

İlker Karagöz burcu ne : Balık burcu

İlker Karagöz mesleği ne : haber’>Haber spikeri

İlker Karagöz tam ismi nedir : Arda İlker Karagöz

İlker Karagöz Televizyon 3.Sayfa Gündem Medya Magazin Haberler

YAZAR BİLGİSİ