Jim Carrey, yepyeni dizisi ile karşınızda: Kidding

Jim Carrey’nin başrolünde yer aldığı Kidding Gain’de yayına girdi. Jim Carrey bu dizide, acımasız dünyada var olmaya çalışan nazik bir adamı canlandırıyor.

10.04.2023
103
Jim Carrey, yepyeni dizisi ile karşınızda: Kidding

Jim Carrey’nin başrolünde yer aldığı Kidding, dijital yayın platformu Gain’de yayına girdi. Carrey, kara komedi tarzındaki dizide, çocukların hayran olduğu televizyon karakterlerinden Mr. Jeff Pickles’ı canlandırıyor. Jeff’in ailesinde patlak veren bir kriz, şov dünyasının hiç tanımadığı acımasız yüzüyle tanışmasına neden oluyor. İzleyiciyi hem altüst eden hem de gülümseten dizinin yapımcılığını, aktörün efsaneleşmiş filmi Eternal Sunshine of the Spotless Mind’ın yönetmeni Michel Gondry üstleniyor.

jim carrey yepyeni dizisi ile karsinizda kidding 0 EC83gSdQ

Amerika’da bir neslin birlikte büyüdüğü, çocukların en sevdiği televizyon karakteri Mr. Jeff Pickles, aynı zamanda milyarlarca dolar eden bir marka imparatorluğunun da başındadır. Jeff eşi, iki oğlu, kız kardeşi ve babasından oluşan ailesiyle mutlu bir yaşantı sürmektedir. Ancak ailesinde yaşadığı ciddi sorunlarla baş etmesi gerektiğinde, sahip olduklarının ona hiç de yardımcı olmadığını görür.

jim carrey yepyeni dizisi ile karsinizda kidding 1 6JVO2JwJ

İzleyiciyi altüst eden kara komedi tarzındaki dizide Jim Carrey, acımasız bir dünyada var olmaya çalışan ve yavaş yavaş aklını kaybetmeye başlayan nazik bir adamı canlandırıyor.

jim carrey yepyeni dizisi ile karsinizda kidding 2Hem komik hem de hüzünlü bu hikaye aktörü, efsaneleşmiş filmi Eternal Sunshine of the Spotless Mind’ın yönetmeni Michel Gondry ile de yeniden bir araya geliyor. Gondry dizinin yönetici yapımcısı olarak görev alırken, bazı bölümlerin yönetmenliğini de üstleniyor.

Kidding, hem hikayesi hem oyunculuklarıyla GAİN izleyicisinin favorileri arasında yer alacağa benziyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.