Kadın kadına buna yapar mı? Buket Aydın kendisini eleştiren Şahan Gökbakar’a laf edemedi, eşini bel altı vurdu

25.01.2024
24
Kadın kadına buna yapar mı? Buket Aydın kendisini eleştiren Şahan Gökbakar’a laf edemedi, eşini bel altı vurdu

Sunucu Buket Aydın, bir programda hiçbir erkeğin yanında hesap ödemediğini ve sevgilisine özel günler haricinde hiç hediye almadığını söyledi. Aydın’ın sözlerini tiye alan komedyen Şahan Gökbakar ise kadın kılığına girerek çektiği videoda “Ben hediye almam, hesap ödemem. Karşılığında sen ne veriyorsun derseniz de oraları karıştırmayın” dedi. Gökbakar’ın sözlerine sinirlenen Aydın, bel altı ifadelerle komedyenin eşi Selin Gökbakar’ı hedef aldı.

“SELİN’E SOR BAKALIM ALDIRDIĞIN ARABA KARŞILIĞINDA NE VERDİN DİYE”

Demet ve Jess ile Gel Konuşalım programına bağlanan Buket Aydın, “Kadın düşmanı rezil” dediği Şahan Gökbakar’ın eşi Selin Gökbakar’ı hedef alarak “Eşinin eski soyadı Ortaçlı. Listesi kabarık. Eşini karşına al sor, ‘sana zamanında lüks jeep alan kişiye karşılığında ne verdin Selincim’ diye. Bir insan komedi yapıyorsa sadece komedi yapar, insanların kişilik haklarına hakaret etmez” dedi.

JESS MOLHO ARAYA GİRDİ

Demet Akalın ve Jess Molho, Buket Aydın’ın bel atı sözleri karşısında araya girerek sesi yayından aldı. Aydın’ı eleştiren Molho, “Buket Hanım, yanlış anlamayın hümanist bir şekilde yaklaşıyorum Selin Hanım’ın ne alakası var? Hiç yok ki… Olay çok başka bir yere geldi” ifadelerini kullandı.

Kadın kadına buna yapar mı? Buket Aydın kendisini eleştiren Şahan Gökbakar'a laf edemedi, eşini bel altı vurdu

Ecem Altan

Şahan Gökbakar Buket Aydın Televizyon Magazin Haberler

YAZAR BİLGİSİ