Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 467. Bölüm 19 Eylül Salı Yeni Bölüm İzle.. – Muhabir

19.09.2023
30
Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 467. Bölüm 19 Eylül Salı Yeni Bölüm İzle.. – Muhabir

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 467. Bölüm 19 Eylül Salı Yeni Bölüm İzle.. Ekranların keyif aldığı, sevilen sunucusu Kadir Ezildi ’nin sunduğu “En Hamarat Benim” hafta içi her gün 13.30’da  FOX ekranlarında yayınlanmaktadır. Yaptığı yemeklerine, temizliğine misafir ağırlamasına kısacası her yönüyle kendine güvenen ve yarışan kadınların bir arada olup yarıştığı merak edilen yarışma programı En Hamarat Benim başladı. Hafta içi her gün 13.30’da FOX ekranlarında yayınlanmakta olan “En Hamarat Benim” yarışmasında bugün 19 Eylül’de neler yaşanacak? Haftanın finalinde yüksek puanı alan büyük ödülün sahibi kim olacak? Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 467. Bölüm 19 Eylül Salı Yeni Bölüm İzle..

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 467. Bölüm 19 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm İzle..

En Hamarat Benim 467. Bölüm Fragmanı İzle..

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 19 Eylül Salı Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıkla.

Yarışmaya katılan beş yarışmacı önce temizlik ustası Kadir Ezildi’nin gözetiminde kendi evlerinin temizliğini yaparak kendilerini gösterip eğlenceli vakitler geçirirler.
Evlerinde temizlik yaptıktan sonra iş mutfakta yemeklerini göstermeye gelecek.
Kendini gösteren birbirinden azimli, heyecanlı yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden lezzetli yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

En Hamarat Benim 18 Eylül 466. Bölüm Son Bölüm İzle..

En Hamarat Benim 18 Eylül 466. Bölüm Son Bölüm İzle.. Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 18 Eylül Pazartesi günü Yeni Bölümüyle  Fox Tv ekranlarına geldi. En Hamarat Benim Yarışmasında son bölümde neler yaşandı. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi kim oldu? İzlemek için Tıkla..

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 467. Bölüm 19 Eylül Salı Yeni Bölüm İzle..

YAZAR BİLGİSİ