Kan Çiçekleri 150. Bölüm 25 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Kanal 7 İzle.. – Muhabir

25.09.2023
326
Kan Çiçekleri 150. Bölüm 25 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Kanal 7 İzle.. – Muhabir

Kan Çiçekleri 150. Bölüm 25 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Kanal 7 İzle.. Kanal 7 ‘nin Yeni Sezon bölümleriyle yayınlanan Kan Çiçekleri adlı  dizi Hafta İçi Her Gün 16:30’da Kanal 7 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Kan Çiçekleri yeni sezonda çok izlenen ve merak edilen diziler arasında yer almaktadır. Kan Çiçekleri Dizisi  Oyuncuları Kimdir? Kan Çiçekleri dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Kan Çiçekleri dizisinin 150. bölümü bugün 25 Eylül Pazartesi günü 16.30’da Kanal 7′ de izleyenleri ile bir araya gelecek. Kan Çiçekleri 150. Bölüm 25 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

Kan Çiçekleri 150. Bölüm 25 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

Kan Çiçekleri 150. Bölüm Fragmanı İzle..

Kan Çiçekleri Dizisinde Hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsü Kan Çiçekleri ile ekrandaki yerini alıyor.

Kan Çiçekleri Dizisi 149. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

Kan Çiçekleri Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Kan Çiçekleri Dizisinde  Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan, Gökhan Gürdeyiş gibi birçok oyuncu yer almaktadır.

Kan Çiçekleri Dizisinin Konusu Nedir?

Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor. Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak. Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki  aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Kan Çiçekleri 150. Bölüm 25 Eylül Pazartesi Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

YAZAR BİLGİSİ