Kirli Sepeti Dizisi Konusu ve Oyuncuları, Uyarlama Mı, Nerede Çekiliyor , Ne Zaman Yayınlanacak? 2023

Kirli Sepeti Dizisi Konusu ve Oyuncuları, Uyarlama Mı, Nerede Çekiliyor , Ne Zaman Yayınlanacak? 2023

KİRLİ SEPETİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

“Kirli Sepeti” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Medyapım‘ın FOX‘a hazırladığı dizide lüks bir sitede Meryem adlı temizlikçi bir kadının intiharı ve ardından yaşanan sır dolu olaylar ele alınacak. Ayça Bingöl sitede temizlik yapan Songül rolüne hayat verirken, Serkay Tütüncü intiharı araştıran gazeteci Kahraman’ı canlandıracak. Songül’ün kızı İlkgül’ü kimin canlandıracağı ise henüz netleşmedi.

KİRLİ SEPETİ DİZİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Lüks bir sitede çalışan hizmetçilerin gözünden yaşanan entrikaları ve üstü örtülen sırları anlatan “Kirli Sepeti”nde Melisa Döngel “Aylin” rolüne hayat verecek. Aylin, temizlikçi Medine’nin ev sahibi olarak seyirci karşısına çıkacak. Dizide Ayça Bingöl (Songül), Serkay Tütüncü (Kahraman), Ceren Moray (Hayriye), Cansu Tosun (Medine), Aydan Şener (Canan), Bestemsu Özdemir (Yasemin) rollerine hayat verecek. Dizi ağustos ayında sete çıkacak.

Kirli Sepeti dizisi uyarlama mı?

Kirli Sepeti herhangi bir diziden uyarlama değildir. Medyapım’ın orjinal senaryosu ve hikayesidir.  Lüks bir evde çalışan Meryem isimli temizlikçinin intiharından sonra yaşanan olayları konu almaktadır.

Kirli Sepeti dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Kirli Sepeti dizisinin Eylül ayında başlaması beklenmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.