Kısmet 7. Bölüm 4 Ağustos Cuma Yeni Bölüm FOX TV İzle.. – Muhabir

04.08.2023
432
Kısmet 7. Bölüm 4 Ağustos Cuma Yeni Bölüm FOX TV İzle.. – Muhabir

[ad_1]

Kısmet 7. Bölüm 4 Ağustos Cuma Yeni Bölüm FOX TV İzle.. Kısmet 7. Bölüm 4 Ağustos Yeni Bölüm İzle..  FOX TV’nin Yeni Sezon bölümleriyle yayınlanan Kısmet adlı  dizi Her Hafta Cuma günleri 20:00’da FOX TV ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Kısmet  yeni sezonda çok  merak edilen diziler arasında yer almaktadır. Kısmet Dizisi Oyuncuları Kimdir? Kısmet dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Kısmet dizisinin 7. bölümü Bugün 4 Ağustos Cuma günü 20.00’da FOX TV’ de izleyenleri ile bir araya gelecek. Kısmet 7. Bölüm 4 Ağustos Cuma Yeni Bölüm FOX TV İzle..

Kısmet 7. Bölüm 4 Ağustos Cuma Yeni Bölüm FOX TV İzle..

Kısmet 7. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

Kısmet 7. Bölüm 2. Fragmanı İzle..

Kısmet 6. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

https://www.youtube.com/watch?v=KxByrqeW4I4

Kısmet Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Kısmet Dizisinde Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Cenan Adıgüzel, Lale Mansur, Arif Pişkin, Serdar Orçin, Kerem Kupacı, Erdal Küçükkömürcü, Zeynep Kankonde, Yeliz Şar, Ece Yaşar, Değer Soysal Alp, Neşe Baykent, Serhan Ernak, Sezer Koç, Göktuğ Yıldırım, Deniz Gürkan, Gökçe Şen, Nebi Tolga Yılmaz, Naz Öngen gibi birçok başarılı oyuncu yer almaktadır.

Kısmet Dizisinin Konusu Nedir?

Mahallenin gözbebeği Avukat Doğan ile güzeller güzeli komşusu Melike’nin 5 yaşından beri nasıl olup da kavuşamadıklarının hikayesi… Bazen kavuşmak için iki tarafın da çok sevmesi yeterli olmaz ama ayrılmak da “Kısmet” değildir.

Kısmet 7. Bölüm 4 Ağustos Cuma Yeni Bölüm FOX TV İzle..

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.