Kızgın Ateş filmi konusu nedir? Kızgın Ateş filmi oyuncuları kimler? Kızgın Ateş hangi kanalda, saat kaçta?

03.08.2023
177
Kızgın Ateş filmi konusu nedir? Kızgın Ateş filmi oyuncuları kimler? Kızgın Ateş hangi kanalda, saat kaçta?

Kızgın Ateş filmi 2021 yılında vizyona girdi. Aksiyon sevenlerin beğeneceği türde bir film olan Kızgın Ateş bugün televizyonda yayınlanacak. Yönetmen koltuğunda Benny Chan’ın oturduğu filmin kadrosu ve konusu araştırılan konular arasında yer alıyor. İşte Kızgın Ateş filmi konusu, oyuncu kadrosu ve merak edilen diğer soruların cevapları…

KIZGIN ATEŞ FİLMİ HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA YAYINLANACAK?

Kızgın Ateş bu akşam Star TV’de saat 20.00’da izleyicisi ile buluşacak.

KIZGIN ATEŞ FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Çin yapımı olan Kızgın Ateş filminin oyuncu kadrosunda Donnie Yen, Nicholas Tse ve Qin Lan yer alıyor.

Kızgın Ateş filmi konusu nedir? Kızgın Ateş filmi oyuncuları kimler? Kızgın Ateş hangi kanalda, saat kaçta?

KIZGIN ATEŞ FİLMİ KONUSU NEDİR?

Shan, tehlikeli vakalar ile dolu başarılı bir geçmişe sahip olan başarılı bir polistir. Ama bir zamanlar ona saygı duyan eski subay Ngo liderliğindeki bir suç örgütüne gizli bir operasyon gerçekleştirdiği zaman geçmişin peşini bırakmaz. Üç sene önceki korkunç bir hatadan dolayı hapse giren Ngo, eski akıl hocası da dahil olmak üzere ona yanlış yapan herkesten intikam almak ister.

“Raging Fire”ın yapımcılığını Emperor Film Production, Tencent Pictures ve Super Bullet Pictures üstleniyor. Teksas merkezli Well Go, filmin haklarını satın aldı. Yen, pek çok projesinin arasında, daha yakın tarihte Disney’in canlı aksiyon filmi “Mulan”, Star Wars filmi “Rogue One” ve “Ip Man” serisindeki rolleriyle ünlendi.

Burada, bir dizi tehlikeli davayla uğraşan saygın ama katı polis Shan olarak oynayacak. Eski bir polis olan ve daha önce himayesi altındaki Ngo (Nicholas Tse) liderliğindeki gizemli bir suçlu grubu, bir sting operasyonuna saldırdığında, geçmişi beklenmedik bir şekilde peşine takılacak. Ngo, korkunç bir hata nedeniyle üç sene önce hapse girdi ve kendisine bir zamanlar akıl hocalığı yapmış olan adam da dahil olmak üzere, kendisine yanlış yapan herkesten intikam alma arzusu ile ortaya çıkıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.