Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Kızılcık Şerbeti 24. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti bu hafta 23. bölümü seyirci karşısına çıktı. Senaryosuyla dikkat çeken ve hemen her bölümüyle sosyal medyada ses getiren dizinin merakla beklenen bölümü seyirciden tam not almayı başardı …

29.04.2023
1.198
Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Kızılcık Şerbeti 24. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti bu hafta 23. bölümü seyirci karşısına çıktı. Senaryosuyla dikkat çeken ve hemen her bölümüyle sosyal medyada ses getiren dizinin merakla beklenen bölümü seyirciden tam not almayı başardı. Kızılcık Şerbeti dizisinin başrollerinde rol alan usta oyuncular Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen bir kez daha seyircinin gönlüne taht kurmayı başardı. Kızılcık Şerbeti dizisinin 24. bölüm fragmanı da yayınlandı.

İşte, Kızılcık Şerbeti 24. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Kızılcık Şerbeti dizisinin senaristi ve yönetmeni kimdir?

Gold Film imzalı başarılı yapım Kızılcık Şerbeti’nin yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç oturuyor. Dizinin senaristliğini ise ise Melis Civelek üstleniyor.

Kızılcık Şerbeti’nin 23. Bölüm Özeti

Oğlu Metehan’ı kurtarmak için suçunu üstlenen Ömer, gözaltına alınıyor. Kısa zamanda aklanarak oğlunu ve kendini bu asılsız suçtan kurtaran Ömer ile Kıvılcım’ın arası açılıyor.

Ömer, olanlar için Kıvılcım’ı suçluyor.

Kıvılcım’ın oğlunu ihbar ettiğini düşünen Ömer, bir süre görüşmek istemediğini söyleyerek Kıvılcım’ı darmadağın ediyor.

Ünal ailesi Kıvılcım’ı suçluyor.

Ömer’in gözaltına alınma süreci ve Metehan’ın ihbar edilmesiyle ilgili yalnızca Ömer değil, tüm aile Kıvılcım’ı suçluyor. Ona tek destek ise kızı Doğa’dan geliyor.

Doğa ve Fatih arasında gerilim artıyor.

Doğa’nın Kıvılcım’a destek olması Fatih’i kızdırıyor. Doğa, kayınvalidesini suçlu bulurken Doğa’nın onu korumasından da rahatsız oluyor. İkili arasındaki gerginlik yeniden alevleniyor.

Umut, Nursema ile görüşmenin yolunu arıyor.

Zor günleri geride bırakmaya çalışan Nursema, boşanmadan Umut ile görüşmek istemiyor. Umut ise Nursema’yı görmek ve iletişim kurmak için her yolu deniyor. Yaratıcı çözümlerle Nursema’yı şaşırtmaya hazırlanıyor.

Abdullah, Alev’e hediye alıyor.

Nursema’ya olan desteği için teşekkür hediyesi alan Abdullah, Sönmez ile Alev’in arasında sorunlara neden oluyor. Anne kız arasında anlaşmazlık yaşanıyor.

Abdullah, Sönmez ile Alev arasındaki buzları eritiyor.

Sönmez, Alev’e Abdullah tarafından hediye edilen saat görünce anne kız arasında sorunlar yaşanıyor. Sorunları çözmek için Alev’e yardım eden ise yine Abdullah oluyor.

Nursema’nın kötü günleri geride kalıyor, Nilay için ise işler ters gidiyor.

Nilay git gide dibe çekiliyor ve hayatının kontrolünü kaybediyor. Alacağı yanlış kararla hayatını alt üst ediyor…

Kızılcık Şerbeti 24. Bölüm 1. Fragman | “Hayatımın o karanlık dönemi sona erdi…”

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.