‘Kızılcık Şerbeti’nin Başarılı Oyuncusu ‘Terzi’ Dizisinin Yeni Sezon Kadrosuna Dahil Oldu!

Çağatay Ulusoy, Salih Bademci, Olgun Şimşek gibi başarılı oyuncuların yer aldığı ‘Terzi’ ilk sezonuyla büyük beğeni topladı. Yeni sezonuyla hikayenin daha da sürükleyici bir hal alacağı düşünülüyor. 2. sezon yayın tarihi bugün netleşti. Sosyal …

10.05.2023
198
‘Kızılcık Şerbeti’nin Başarılı Oyuncusu ‘Terzi’ Dizisinin Yeni Sezon Kadrosuna Dahil Oldu!

Çağatay Ulusoy, Salih Bademci, Olgun Şimşek gibi başarılı oyuncuların yer aldığı ‘Terzi’ ilk sezonuyla büyük beğeni topladı. Yeni sezonuyla hikayenin daha da sürükleyici bir hal alacağı düşünülüyor. 2. sezon yayın tarihi bugün netleşti. Sosyal medyadan iyi tepkiler alan dizinin 2. sezonunda seyirciyi büyük bir sürpriz bekliyor.

Gelin detaylara birlikte bakalım.

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi isimlere yeni sezonda Berrak Tüzünataç da eşlik edecek.

Hatta 2. sezonda Peyami annesiyle ilgili gerçeklere de adım adım yaklaşırken bu sırada kendisine dert ortağı olmaya başlayan Cemre’yle (Berrak Tüzünataç) yakınlaşacak.

Cem Karcı’nın yönettiği Netflix’in orijinal dizisi ilk sezonuyla büyük beğeni toplamıştı. Bugün çıkan yeni sezon fragmanı da epey ses getirdi.

Senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı ‘Terzi’nin 2. sezon yayın tarihinin 28 Temmuz olduğu bugün duyuruldu.

Terzi’nin sezon finalinde Peyami’nin annesi Kiraz rolüyle hikayeye Evrim Alasya dahil olmuştu.

Bu sezon ekranlara damga vuran “Kızılcık Şerbeti” dizisinde Kıvılcım rolüne hayat veren ve başarılı performansıyla büyük ses getiren Evrim Alasya’nın canladıracağı Kiraz’ın asıl hikayesi 2. sezonda anlatılmaya başlanacak.

Başarılı oyuncu Evrim Alasya’nın yeni sezondaki hikayesi daha şimdiden merak edilmeye başladı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.