Kraliçe 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zor Durumda Kalan Deniz Ateş’in Eline Düşüyor!

eş ile çekişmeli boşanma sürecine gireceğini anlar. Kraliçe 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Zor durumda kalan Deniz, Ateş’in eline düşüyor.

10.04.2023
648
Kraliçe 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zor Durumda Kalan Deniz Ateş’in Eline Düşüyor!

Kanal D’nin yeni gözde dizisi Kraliçe, 4. yeni bölümüyle 12 nisan çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Deniz, artık Ateş’ten bir an evvel boşanmak ister ve bir protokol hazırlatıp ona verir. Ondan hiçbir şey istemediğini sadece kızının velayetini istediğini söyler. Ateş, Deniz’den boşanmak istemez ve Deniz’in gözlerinin içine bakarak protokolü yırtıp atar. Deniz, bu davranıştan sonra Ateş ile çekişmeli boşanma sürecine gireceğini anlar. Kraliçe 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Zor durumda kalan Deniz, Ateş’in eline düşüyor.

Zor Durumda Kalan Deniz Ateş’in Eline Düşüyor!

Kraliçe 4. bölüm 2. fragmanında; Basın karşısına geçen Deniz, yaptığı açıklamalarla Ateş’i şok ediyor. Deniz, kameralar karşısında Ateş’le medeni bir şekilde ayrılmaya karar verdiklerini söylüyor. Deniz’in bu hareketi karşısında deliye dönen Ateş, Deniz’e savaş açıyor. Deniz ile tüm ortak hesaplarını kapattıran Ateş, ondan intikam almak için elinden geleni yapıyor. Deniz, bankadan kredi çekmek zorunda kalıyor. Ateş’i kefil olarak gösterip onun imzasını taklit ediyor. Bunu öğrenen Ateş, Deniz’in kredi çekmesine izin vereceğini söyleyip karşılığında bir teklifte bulunuyor. Ateş, Deniz’den ne isteyecek?

İşte Kraliçe 4. bölüm 2. fragmanı…

KRALİÇE 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Çiftlik borcundan dolayı mühürlenir. Üç kardeş, geceyi küçük bir kulübede geçirir. Deniz ertesi sabah kardeşlerine bir not bırakıp İstanbul’a yüzüğünü satmaya gider. Yüzüğü satan Deniz, bankanın ikinci taksitini ödeyip çiftlikteki mührü kaldırır. Kuyumcu Ateş’i arayıp Deniz’in yüzüğü sattığını söyler.

Ateş gidip yüzüğü geri alır. Kariyeri Deniz’le ayrılmamasına bağlı olan Ateş, çiftliğe gider. Öte yandan Ziya, çiftliği ucuza kapatmanın derdindeyken umutları suya düşer. Böyle olunca diğer alacaklılarla konuşup onları kışkırtır. Ali, çarşıda alacaklıların saldırısına uğrar.

Bunu öğrenen Ateş, gidip alacaklılarla tek tek konuşup ellerindeki senetleri alıp borçları öder. Böyle olunca Deniz, Ateş’e karşı biraz yumuşamaya başlar. O akşam Ateş’de çiftlikteki kutlama yemeğine kalır. Zeynep Ateş’in yanında oturuyor ve onu üst üste bir kadının aradığını görür.

Ateş çiftlikten ayrılırken Zeynep onunla konuşmak ister. Ona, Deniz’in ona karşı yumuşadığını, başka kadınlarında olduğunu öğrenirse neler olabileceğini söyleyip onu uyarır. O sırada Deniz, Zeynep ile Ateş’in konuşmasını duyar. Ateş’in Deniz’le tekrar barışma hayalleri suya düşer.

Kraliçe 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Deniz’in Boşanma Protokolünü Yırtıp Atıyor!

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.