📺Kuruluş Osman 144. BÖLÜM FULL İZLE | atv Kuruluş Osman son bölüm izle

18.01.2024
65
📺Kuruluş Osman 144. BÖLÜM FULL İZLE | atv Kuruluş Osman son bölüm izle

Atv’nin ilgiyle takip edilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümü ile yine heyecan dolu dakikalar yaşatıyor. Geçtiğimiz sezon da yayınlanan bölümleri ile takipçilerinin beğenisini kazanan dizinin merakla beklenen son bölümü için arama motorlarında araştırma yapanlar, “Kuruluş Osman 144. bölüm full izle, atv Kuruluş Osman izle, Kuruluş Osman yeni bölüm izle” sorgularını yapıyor. Kuruluş Osman yeni bölüm bilgileri haberimizde…


👉KURULUŞ OSMAN TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN


👉KURULUŞ OSMAN 144. BÖLÜM İZLEKURULUŞ OSMAN 144. BÖLÜM KONUSU


SÖĞÜT’TE BÜYÜK KIYIM!


Söğüt’te yapılan büyük kıyımı gören Osman Bey, intikam yeminleri eder. Osman Bey’in Görklü Han’a yapacağı hamle nedir?


BALA VE MALHUN HATUNLARIN PLANI NEDİR?


Yakup Bey, Yenişehir esnafına, Uç Pazar’da onlardan vergi almayacağını söyler. Esnaf bu durum karşısında nasıl bir yol alacaktır? Malhun Hatun ve Bala Hatun, Yakup Bey’in bu hamlesine karşı ne yapacaktır?CERKUTAY’IN İHANETİ ORTAYA MI ÇIKIYOR?


Saadet Hatun, Ülgen Hatun’a Cerkutay’ın çaşıtlık yaptığını söyleyerek Ülgen’i tehdit eder. Ülgen Hatun öğrendiklerinden sonra ne karar verecektir?


ALAEDDİN BEY VE GONCA HATUN ARASINDA NELER YAŞANACAK?


Saadet Hatun, Bala Hatun’a Alaeddin’in Gonca’dan uzak durmasını söyler Saadet Hatun’un bunu yapmaktaki gayesi nedir?


GÖRKLÜ HAN, YAKUP BEY’İ TEHDİT EDİYOR!


Prenses’i bulmaya çalışan Görklü Han, Yakup Bey’le buluşup onu tehdit eder. Yakup Bey, Görklü Han’a karşı nasıl bir tavır takınacaktır?ORHAN BEY VE HOLOFİRA, İÇİNDE BULUNDUKLARI CENDEREDEN ÇIKABİLECEK Mİ?


Karacelasun, Prenses’le takas etmek için Holofira’yı kaçırır. Orhan Bey, Holofira’yı kurtarmaya çalışırken Karacelasun’la karşı karşıya gelir. Orhan ve Holofira, Karcelasun’un kurduğu cendereden çıkabilecek midir?


OSMAN BEY VE GÖRKLÜ HAN KARŞI KARŞIYA


Osman Bey ordusunu toplamıştır. Görklü Han’la Osman Bey karşı karşıya gelir. Bu karşılaşmanın akıbeti ne olacaktır?
👉KURULUŞ OSMAN TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN


👉KURULUŞ OSMAN 144. BÖLÜM İZLE


KURULUŞ OSMAN OYUNCULARI : Burak Özçivit (Osman Bey), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Seda Yıldız (Edebalı), Hakan Yılmaz (Kantekuzenos), Özge Törer (Bala Hatun), Rüzgar Aksoy (Turgut Bey), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Deniz Hamzaoğlu (Bayındır Bey), Nihat Altınkaya (Olof), İpek Karapınar (Frigg), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Berk Erçer (Konur), Almıla Uluer Atabeyoğlu (Bengi Hatun), Kaan Yalçın (Öktem), Burç Kümbetlioğlu (Dursun Fakıh), Abidin Yerebakan (Akça Derviş), Açelya Özcan (Ayşe Hatun), Taha Baran Özbek (Aktemur), Begüm Çağla Taşkın (Ülgen Hatun), Fatih Ayhan (Baysungur), Burak Alp Yenilmez (Kutan), Miray Akay (Alçiçek), Caner Nalbantoğlu (Dan), Aybars Kartal Özson (Orhan), Yaman Balcı (Alaeddin), Cemre Demircan (Fatma), Noyan Üzer (Frodi)
YAZAR BİLGİSİ