MaserChef bitti mi, final miyaptı? MaserChef neden yayınlanmadı?

31.12.2023
60
MaserChef bitti mi, final miyaptı? MaserChef neden yayınlanmadı?

İzleyicileri ekrana bağlayan MasterChef Türkiye 31 Aralık Pazar günü yayın akışında olmaması nedeniyle merak edildi. Bugün MasterChef yok mu? MasterChef neden yok? MaserChef bitti mi, final yaptı mı? MaserChef neden yayınlanmadı?

BUGÜN MASTERCHEF YOK MU?

MasterChef Türkiye bugün ekrana gelmeyecek. Bugün yılbaşı nedeniyle O Ses Türkiye Programı ekranda olacak.

MASTERCHEF EN SON KİM ELENDİ?

MasterChef’te en iyi 4 yarışmacı belli oldu. Üç etaptan oluşan oyunun sonunda en az puanı alan Sergen 5. olarak yarışmaya veda etti.

İşte son 4’e kalan yarışmacılar

Hasan

Esra

Barbaros

Tahsin

TV8 YAYIN AKIŞI

MASTERCHEF FİNAL NE ZAMAN?

MasterChef All Star’ın 30 Aralık tarihli son bölümünde, Somer Şef final tarihini açıkladı. Somer Sivrioğlu şunları söyledi;

“Bu haftanın sonunda 7 Ocak Pazar gecesi canlı yayında MasterChef All Star 2023’ün şampiyonu belli olacak. Koca bir sezon geride kalıyor. Hepimiz bütün ekibimiz çok büyük emekler verdik. Çok uğraştık, hayırlısıyla bu haftayı da geçirip şampiyonumuzu hep beraber kutlayıp sarılmak istiyoruz. Hepimize bol şans.”

MASTERCHEF BÜYÜK ÖDÜLÜ NEDİR?

Masterchef her hafta ödül oyunları ile yarışmacılara birbirinden değerli ödüller veriyor. Ancak büyük ödülün ne olduğu henüz duyurulmadı. Programın sonlarına doğru MasterChef ödülü hakkında açıklama yapılması bekleniyor.

MasterChef Televizyon Gündem Magazin Yaşam Haberler

YAZAR BİLGİSİ