MASTERCHEF ŞAMPİYONU ESRA KİMDİR? Masterchef Esra kaç yaşında, nereli?

08.01.2024
44
MASTERCHEF ŞAMPİYONU ESRA KİMDİR? Masterchef Esra kaç yaşında, nereli?

Masterchef şampiyonu Esra kaç yaşında, nereli olduğu gündeme gelirken Masterchef Esra kimdir ve yarışmaya hangi yıl katıldığı araştırılıyor. MasterChef Türkiye All Star’da şampiyon belli oldu. Esra ve Tahsin’in finale kaldığı yarışmanın kazananı Esra Tokelli oldu. MasterChef şampiyonu Esra kimdir? Masterchef Esra kaç yaşında, nereli? Detaylar haberimizdedir…

MASTERCHEF ŞAMPİYONU ESRA KİMDİR?

Esra Tokelli, MasterChef 2020 sezonunda izleyicilerin dikkatini çeken bir yarışmacı olarak ön plana çıktı. İstanbul doğumlu olan ve 1979 yılında dünyaya gelen Tokelli, yarışmada sergilediği yetenekli mutfak performansıyla tanındı. Ayrıca, Seda Sayan’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasına katılarak birinci oldu.

Yemek yapma tutkusunu ve büyük bir kısmını mutfakta geçirmeyi seven Esra Tokelli, MasterChef’e bu tutkusunu daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla katıldığını belirtti. MasterChef yolculuğunun ardından kendi restoranını açan ve lezzetlerini sosyal medya üzerinden paylaşan Tokelli, mutfak kariyerine yarışma sonrasında da devam etti.

Esra Tokelli, MasterChef All Star 2023 yarışmasında gösterdiği performansla şampiyon unvanını elde etti, izleyicilerin beğenisini kazandı.

MasterChef Esra MasterChef Televizyon Gündem Magazin Haberler

YAZAR BİLGİSİ