Müge Anlı, bugün stüdyoda doğum günü münasebetiyle coşkuyla karşılandı. Stüdyonun her bir köşesi çiçek demetleriyle donatılırken ünlü gazetecinin sevinci gözlerinden...
MasterChef’te 3. ve 4. eleme adayları kim oldu?
![MasterChef’te 3. ve 4. eleme adayları kim oldu?](https://dizigazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/masterchefte-3-ve-4-eleme-adaylari-kim-oldu.jpg)
MasterChef All Star yarışmasında mavi ve kırmızı takımlar, 30 Ağustos’a özel yemekler hazırladı. Günün sonunda başarısız olan takımdan iki isim eleme potasına girdi. Haftanın ikinci takım oyunu kıran kırana geçti. Takım rekabetini kaybeden ekip kendi arasında bireysel dokunulmazlık yarışına çıktı.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR