Müge Anlı CANLI YAYIN! 9 Ocak Müge Anlı yeni bölüm İZLE! Müge Anlı son bölüm ne oldu?

09.01.2024
48
Müge Anlı CANLI YAYIN! 9 Ocak Müge Anlı yeni bölüm İZLE! Müge Anlı son bölüm ne oldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün ekranlara geliyor. Faili meçhul cinayetler ve kayıpların konu alındığı program yeni bölümleriyle seyirciyi ekrana kilitliyor. İzleyiciler tarafından Müge Anlı canlı yayın linki araştırılıyor. Arama motorlarında Müge Anlı son bölümde yaşananlar sorgulatılıyor. Peki, Müge Anlı son bölüm ne oldu? İşte, Müge Anlı yeni bölüm izleme linki!

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

Müge Anlı ve ekibi, faili meçhul cinayetlerden kayıplara kadar geniş bir yelpazede, hafta içi her gün izleyicileri ekran başına kilitleyen bir program sunuyor. Sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çeken ekip, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını ve cinayet mağdurlarının yaşamlarını gün yüzüne çıkararak olayları aydınlatma misyonunu sürdürüyor.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6’da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv gibi kanallarda devam etti. 2006-2008 yılları arasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D’de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Uzun yıllar Vatan Gazetesi’nin magazin müdürlüğünü üstlendi.

Müge Anlı CANLI YAYIN! 9 Ocak Müge Anlı yeni bölüm İZLE! Müge Anlı son bölüm ne oldu?

2008 yılında Dobra Dobra’daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv’de yayımlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin’in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv’de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi. 2019 yılında atv’de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz tatilindeyken Güven Bana isimli bilgi yarışmasını sundu.

MÜGE ANLI CANLI YAYIN!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Müge Anlı Televizyon 3.Sayfa Gündem Magazin Haberler

YAZAR BİLGİSİ