Müge Gülşen 2. Sayfa dolandırıcılık iddiası ne?

29.12.2023
45
Müge Gülşen 2. Sayfa dolandırıcılık iddiası ne?

18 yıldır program sunduğu partneri Müge Dağıstanlı’yı dolandırdığı söylentisiyle gündeme gelen Gülşen Yüksel, TV 8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına veda etti. Yüksel, “Bu ekranda kardeşimi sizlere emanet ediyorum” diyerek programa veda ederken Dağıstanlı’nın yeni partneri Ali Eyüboğlu olacak. Müge Gülşen 2. Sayfa dolandırıcılık iddiası ne?

MÜGE GÜLŞEN 2. SAYFA DOLANDIRICILIK İDDİASI NE?

2023 yılının son programında konuşan Gülşen Yüksel, hafta içi her gün ekrana çıktığı 2. Sayfa programına veda ettiğini açıklayarak şunları söyledi: “2024 hepimize sağlık, mutluluk getirsin. Eksilmeden, çoğaldığınız bir yıl olsun. Yeni başlangıçlarla umut dolu olsun. 2024’e biz de yeni başlangıçlar, yeni projeler, yeni heyecanlarla giriyoruz. 2. Sayfa ekranlara veda ederken; kardeşim Müge ‘Aramızda Kalmasın’ programı ile sabahlara damga vurmaya devam edecek. Burada beraber olmasak da biz zaten birlikteyiz. Dostluğumuz ölene kadar. Bunu her zaman da söylüyoruz. Bu ekranda kardeşimi sizlere emanet ediyorum. Hoşça kalın….”

Müge Dağıstanlı, 2024’te ‘Aramızda Kalmasın’ programı ile ekranlara gelecek. Dağıstanlı’ya gazeteci Ali Eyüboğlu eşlik edecek.

‘DOLANDIRICILIK’ İDDİASI GÜNDEM OLMUŞTU

İrem Derici geçen günlerde katılmış olduğu bir programda “manav” kod adıyla hepimizi meraklandıran bir dolandırıcılık hikayesi anlatmıştı.

Televizyon 3.Sayfa Gündem Magazin Haberler

YAZAR BİLGİSİ