Nejat İşler’i isyan ettiren küfürlü paylaşım! Aile dizisi Orta Doğu’nun en büyük dijital platformundan kaldırıldı

31.12.2023
40
Nejat İşler’i isyan ettiren küfürlü paylaşım! Aile dizisi Orta Doğu’nun en büyük dijital platformundan kaldırıldı

Aile dizisinde rol alan Nejat İşlerin başı sahte hesaplarla dertte. Nejat İşler‘in adına açılan sahte hesaptan Galatasaray-Fenerbahçe Süper Kupa maçında Atatürk pankartı krizine yönelik yapılan küfürlü paylaşımdan dolayı Aile dizisinin Orta Doğu’nun en büyük dijital platformundan kaldırıldığı iddia edildi. Ünlü oyuncu hesabı açanlara dava açacağını söyleyerek gözdağı verdi.

Cuma akşamı Suudi Arabistan’ın Riyad kentinde oynanmasına karar verilen Galatasaray-Fenerbahçe Süper Kupa maçında yaşanan kriz ülke gündemine oturdu. Yaşanan olay üzerine X’te Nejat İşler adına açılmış bir hesaptan yapılan küfürlü paylaşım kısa sürede gündem oldu.

Birçok sosyal medya kullanıcısı bu hesabın Nejat İşler’e ait olduğunu düşünerek paylaşımı beğendi ancak hesabın, Nejat İşler’e ait değildi.

Küfürlü paylaşım Nejat İşler’i kızdırdı. Ünlü oyuncu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sahte hesaplara seslendi: “Sosyal medyada benim adıma hesap açıp, ben yazıyormuşum gibi yazan tüm sahte hesaplara sesleniyorum. Önümüzdeki ilk iş gününe kadar hesapları kapatın lütfen. Zira ırkçı söylemler artık sadece bana değil çevreme de zarar vermeye başladı. Eğer biraz vicdanınız varsa hesapları kapatın. Mahkemelik olmanızı istemem.”

Öte yandan yapılan küfürlü paylaşım nedeniyle Aile dizisinin Orta Doğu’nun en büyük dijital platformundan kaldırıldığı öne sürüldü. Konuyla ilgili yapımcılardan herhangi bir açıklama gelmedi.

Nejat İşler Süper Kupa Aile Televizyon Hukuk 3.Sayfa Magazin Haberler

YAZAR BİLGİSİ