Netflix, 2023 ve 2024 Yılında Çıkacak Orijinal Animasyon Filmlerini Duyurdu!

En popüler dijital medya platformlarından biri olan Netflix, dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Birbirinden kaliteli yapımları izleyicilerle buluşturan Netflix, geçtiğimiz ocak ayında Guillermo del Toro’s Pinocchio filmiyle en iyi …

27.04.2023
774
Netflix, 2023 ve 2024 Yılında Çıkacak Orijinal Animasyon Filmlerini Duyurdu!

En popüler dijital medya platformlarından biri olan Netflix, dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Birbirinden kaliteli yapımları izleyicilerle buluşturan Netflix, geçtiğimiz ocak ayında Guillermo del Toro’s Pinocchio filmiyle en iyi animasyon film dalında ödül kazanan ilk dijital platform olmuştu. Geçtiğimiz günlerde ise 2023 ve 2024 yılında çıkacak animasyon filmleriyle ilgili detayları paylaştı.

Dünya çapında milyonlarca abonesi bulunan Netflix, en popüler dijital medya platformlarının başında geliyor.

Birbirinden kaliteli yapımları kullanıcılarıyla buluşturan platformun orijinal dizi, film ve belgeselleri de büyük ilgi görüyor.

Netflix, 80. Altın Küre Ödülleri’nde Guillermo del Toro’s Pinocchio filmiyle en iyi animasyon filmi dalında ödül alan ilk dijital platform olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde ise 2023 ve 2024 yılında yayınlanacak animasyon filmleriyle ilgili detayları paylaştı.

Hadi, bu yıl ve önümüzdeki yıl Netflix’te yayınlanacak animasyon filmlerine birlikte bakalım…

Nimano – 2023 Yazı

Nick Bruno ve Troy Quane’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Nimano, aynı isimli çizgi romandan esinlendi. Film, işlemediği bir suçla ceza alan Ballister Boldheart isimli karakteri ve onun suçsuzluğunu katılmaya çalışan şekil değiştirme gücü olan bir kızı konu alıyor.

Leo – 2023 Sonbaharı

Robert Marianetti, Robert Smigel ve David Wachtenheim’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Leo, 74 yaşındaki bir kertenkelenin yaşamını konu alıyor.

The Monkey King – 2023 Yazı

Anthony Stacchi’nin yönetmen koltuğundan oturduğu The Monkey King, sihirli bir çubuğu olan maymunun ejderhalar, şeytanlar ve tanrılarla olan savaşı anlatılıyor.

Chicken Run: Dawn of the Nugget – 2023 Sonbaharı

Saam Feel’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Chicken Run: Dawn of the Nugget filmi, Tweedy’nin çiftliğinden kaçan ve hayallerini gerçekleştiren Ginger’ın yaşadığı maceraları konu alıyor.

Saving Bikini Bottom: The Sandy Cheeks Movie – 2024

Yönetmenliğinde Liza Johnson’ın bulunduğu Saving Bikini Bottom: The Sandy Cheeks Movie filmi, SüngerBob ve Sandy Cheeks’in kasabayı kurtarmak için Texas’a gidişini konu alıyor.

In Your Dreams – 2024

Yönetmenliğinde Alex Woo’nun bulunduğu In Your Dreams filmi, Elliot ve Stevie’in rüyalar dünyasına ziyaret etmesini ve burada yaşadığı maceraları konu alıyor.

Ultraman – 2024

Yönetmenliğinde Shannon Tindle’ın bulunduğu Ultraman, Japon karakter Ultraman’dan esinlendi. Film, bir beyzbol oyuncusu olan Ken Sato’nun ülkesini kurtarmak için Ultraman olmasını konu alıyor.

Thelma The Unicorn – 2024

Yönetmenliğinde Jared Hess ve Lynn Wang’ın bulunduğu Thelma The Unicorn, müzik yıldızı olmayı hayal eden ve daha sonradan tek boynuzlu ata dönüşen bir midilliyi konu alıyor.

That Christmas – 2024

Yeni yıl temalı filmlerden biri olan ve yönetmen koltuğunda Simon Otto’nun oturduğu That Christmas; yılbaşı, aşk, yalnızlık, arkadaşlık, aile gibi pek çok konuda iç içe geçmiş bir sürü hikayeyi konu alacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.