Netflix’te Yepyeni: 7 Haziran 2023’te İzlemeye Değer İlk 10 Dizi ve Film

07.06.2023
969
Netflix’te Yepyeni: 7 Haziran 2023’te İzlemeye Değer İlk 10 Dizi ve Film

Netflix’te Yepyeni: 7 Haziran 2023’te İzlemeye Değer İlk 10 Dizi ve Film

Yepyeni ve heyecan verici içeriklerle Netflix izleme listenizi güncelleyin! İşte 7 Haziran 2023’te platforma eklenen en iyi 10 dizi ve film hakkında bilmeniz gereken her şey.

Netflix, sürekli güncellenen zengin içeriği ile herkesin favori platformu. İşte 7 Haziran 2023’te Netflix’te izlemeye değer ilk 10 dizi ve film listesi ile dolu dolu vakit geçireceksiniz. Bu listeyi takip ederek, platformun sunduğu en yeni ve popüler içeriklere kolayca erişebilirsiniz.

Arnold (Sınırlı Seri)

Bölüm sayısı : 3
Derecelendirme:  TV-MA
Dil:  İngilizce
Tür:  Belgesel
Yönetmen:  Lesley Chilcott
Oyuncular:  Arnold Schwarzenegger
Süre:  60 dakika

Fark etmediyseniz, Netflix tamamen Arnold Schwarzenegger’in peşinde. Netflix’in Baş Eylem Sorumlusu olmak, Chris Hemsworth ile asansör yolculuğu yapmak veya FUBAR’da ilk kez televizyona çıkmak olsun , onu son birkaç haftadır sürekli olarak görüyorsunuz. Bu, bugün üç bölümlük sınırlı bir belge dizisinin yayınlanmasıyla devam ediyor.

Dizi boyunca, ister Avusturya’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne seyahat ediyor olsun, ister bir vücut geliştirmeci olarak, Hollywood’daki uzun ve başarılı kariyeri ve hatta siyasetle uğraşarak olsun, oyuncunun inanılmaz kariyerine tanık olacaksınız. Kaliforniya Valisi.

Shovel Knight Pocket Edition

Yacht Club Games tarafından yaratılan Shovel Knight platform IP’sinin bu yeni yinelemesinde, bulmaca boyutunda bu türü değiştiren spinoff setinde düşmanlarla savaşırken, kalıntıları toplarken ve arkadaşlarınızı kurtarmak ve kaçmak için blokları eşleştirirken göreceksiniz.

Görmediyseniz, Netflix tarihleri ​​ve Cut the Rope Daily ve The Queen’s Gambit Chess oyunu gibi yaklaşmakta olan listesine yeni oyunlar duyurdu.

 

Bugün 2 Yeni Film Eklendi

  • Living (2022)  – PG-13 – İngilizce – Sert ve resmi bir İngiliz bürokratının buzlu rezervi, korkunç bir tahmin ona şaşırtıcı bir miras inşa etmesi için ilham verdiğinde erimeye başlar.
  • Stronger (2017)  – R – İngilizce – 2013 Boston Maratonu bombalamasında bacaklarını kaybeden Jeff Bauman, bu gerçek hikayeye dayalı dramada olayın ezici sonrasında yön veriyor.

Bugün Eklenen 5 Yeni Dizi

  • Arnold (Sınırlı Dizi) Netflix Orijinali  – TV-MA – İngilizce – Bu samimi belgesel dizisi, vücut geliştirme şampiyonundan Hollywood ikonu ve politikacıya kadar Arnold Schwarzenegger’in çok yönlü yaşamını ve kariyerini konu alıyor.
  • Barracuda Queens (1. Sezon) Netflix Orijinal Filmi  – TV-MA – İsveççe – Borca battıklarında, Stockholm’ün varlıklı bir banliyösünde yaşayan bir grup genç kadın, komşularının evlerini soymaya başlar. Gerçek olaylardan esinlenilmiştir.
  • Ben 10 (1-5. Sezonlar)  – TV-Y7-FV – Türkçe – Omnitrix olarak bilinen gizemli bir cihaz sayesinde yaramaz genç Ben Tennyson, bir dizi uzaylı süper kahramana dönüşme gücüne sahip.
  • Love Is Blind: Brezilya (3. Sezon) Orijinal Netflix  – TV-MA – Portekizce – Yerel bekarlar gerçek aşkı arayıp nişanlandıkça, diğer kişiyle yüz yüze görüşmeden buluşma deneyi Brezilya’ya geliyor.
  • My Little Pony: İşaretinizi Yapın (Bölüm 4) Orijinal Netflix  – TV-Y – Türkçe – Midilli büyüsünün her yerde olduğu Equestria’ya tekrar hoş geldiniz. Yol gösteren arkadaşlar Zipp, Sunny, Izzy, Pipp ve Hitch ile, macera kesinlikle takip edecek!

Netflix’te keşfedilecek pek çok yeni dizi ve film bulunmaktadır. Bu özel listemiz sayesinde en popüler ve değerli yapımları takip ederek, keyifli bir izleme deneyimi yaşayabilirsiniz. Şimdi, listedeki yapımları izlemeye başlayarak, boş zamanlarınızı eğlenceli ve heyecan dolu bir hale getirin!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.