📺Ömer 22. Bölüm FULL İZLE – Ömer Yeni Bölüm TEK PARÇA – STAR TV Ömer son bölüm izle

12.09.2023
54
📺Ömer 22. Bölüm FULL İZLE – Ömer Yeni Bölüm TEK PARÇA – STAR TV Ömer son bölüm izle

Ömer 22. Bölüm

Star TV ekranlarından izleyiciyle buluşan Ömer dizisinde heyecan dorukta. Ömer’in 11 Wylül Pazartesi günü ekranlara gelecek 22. bölümünde neler yaşanacak izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte Ömer son bölüm bilgileri…

 

ÖMER 22. YENİ BÖLÜM İZLE

 

ÖMER DİZİSİ TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

ÖMER DİZİSİ 22. BÖLÜM KONUSU

 

Gamze ve Tuna’nın Haluk tarafından Amerika’ya götürülmesine mani olamayan Ömer, yaşamla tüm bağını yitirmenin kıyısına gelir. Gittiği günden beri Gamze’den bir haber alamamak yaşadığı ızdırabı daha da büyütmektedir. Ömer’in içine düştüğü bu durumdan büyük endişe duyan Reşat bir taraftan da Nezahat’in hastane masraflarının yarattığı yüklü borçların altında ezilmektedir.

 

 

Yeni bir sayfa açarak varlıklı bir ailenin evinde işe başlayan Nisa ve Hakan, kendilerini yanında çalıştıklarını bu ailenin bitmez tükenmez sorunları içinde bulurlar. Zor koşullarda ilişkilerini sürdürmeye çalışan Emine ve Yaman ise birbirlerine kavuşmak için çareler bulma arayışındadır.

 

 

Mahalleye kızıyla birlikte yeni taşınan Vicdan, herkesin hayatındaki dengeleri değiştirmeye başlar. Geçmişten bir anda çıkıp gelen bu misafir, Tahir ve Ömer’in karşı karşıya gelmesine sebep olur. Gamze’nin yokluğunda kendine karşı büyük bir öfke ve suçluluk hisseden Ömer teselliyi alkolde bulmaya çalışır, fakat bu sırrı herkesten saklaması hiç de kolay olmayacaktır.

 

ÖMER 22. YENİ BÖLÜM İZLE

 

ÖMER DİZİSİ TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

YAZAR BİLGİSİ