Ömer 24. Bölüm FULL İZLE – Ömer Yeni Bölüm TEK PARÇA – STAR TV Ömer son bölüm izle

25.09.2023
114
Ömer 24. Bölüm FULL İZLE – Ömer Yeni Bölüm TEK PARÇA – STAR TV Ömer son bölüm izle

Ömer 24. Bölüm

Star TV ekranlarından izleyiciyle buluşan Ömer dizisinde heyecan dorukta. Ömer’in 25 Eylül Pazartesi günü ekranlara gelecek 24. bölümünde neler yaşanacak izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte Ömer son bölüm bilgileri…

 

ÖMER 24. YENİ BÖLÜM İZLE

 

ÖMER DİZİSİ TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

ÖMER DİZİSİ 24. BÖLÜM KONUSU

 

Ömer’i içki masasında bulan Reşat, oğlunun kendini böylesine kaybettiğini görmekten büyük bir acı duyar. Ömer’e yardım edememek, Reşat’ın kendini suçlu hissetmesine ve babalığını sorgulamasına neden olurken Gamze’ye büyük minnet duyar.

 

 

Nisa, Hülya’nın bitmeyen takeplerini yerine getirmeye çalışırken Kamil ve Hülya’nın kasırgalı ilişkilerinin arasında kalmamak için büyük bir mücadele verir. Emine ise Yaman ile birlikte dedesine bir kez daha yakalanmanın mahcubiyetini yaşar. Tahir ile Vicdan arasında ne olup bittiğini anlamaya çalışan Şükran, bu bilinmezlik yüzünden zor zamanlar geçirir.

 

 

Ömer’i kendine getirmek için son çare olarak onu babasıyla karşı karşıya getiren Gamze, hiç istemese de Ömer’le aralarındaki iplerin daha da gerilmesine sebep olur. Sonunda aralarında tutkulu bir yüzleşme yaşanır. İkisi de birbirine kalplerini sonuna kadar açarken bu uzun gecenin sabahında Ömer ve Gamze arasında bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

ÖMER 24. YENİ BÖLÜM İZLE

 

ÖMER DİZİSİ TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

YAZAR BİLGİSİ