📺Ömer 32 Bölüm FULL İZLE – Ömer son bölüm izle – Ömer dizisi STAR TV yeni bölüm izle

21.11.2023
198
📺Ömer 32 Bölüm FULL İZLE – Ömer son bölüm izle – Ömer dizisi STAR TV yeni bölüm izle

Star TV ekranlarından izleyiciyle buluşan Ömer dizisinde heyecan dorukta. Ömer’in 20 Kasım Pazartesi günü ekranlara gelen 32. bölümünde neler yaşandığı izleyiciler tarafından merak ediliyordu. İşte Ömer son bölüm bilgileri…


ÖMER 32. YENİ BÖLÜM İZLE


ÖMER DİZİSİ TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINÖMER DİZİSİ 32. BÖLÜM KONUSU


Babasının Çiçek’le evlilik hazırlığında olduğunu öğrenen Ömer, bunun annesinin hatırasına saygısızlık olacağını söyleyerek karara karşı çıkar. Fakat hem çocuklarının ailevi meseleleriyle hem de annesinin sağlık sorunlarıyla boğuşan Reşat, kararının arkasında durarak Ömer’e kapıyı gösterir. Aralarındaki gerilim devam etse de Ömer’i sakinleştirmek yine Gamze’ye düşer.


Kocasından ayrılarak kendi ayakları üzerinde duracağı bir hayat inşa etmeye çalışan Nisa, Hakan’ın onun için hazırladığı sinsi plandan habersizdir. Şükran’ın boşanma davası açtığını öğrenen Tahir, yalnızlık ve çaresizlikle mücadele ederken Hasan’ın verdiği desteği minnetle karşılar fakat büyük bir tehlikenin içine çekildiğinden habersizdir.


Çocuklar için düzenlenen bir projeye katılması için Şule’den davet alan Ömer, bu davete Gamze’nin de sıcak bakmasına mutlu olur. Lokanta’nın açılışında yaşananlarsa herkes için şok etkisi yaratır. Nevzat’ın onun için yarattığı iş yoğunluğundan muzdarip olan Gamze, Ömer ile yaşayacağı büyük sorunları tetikleyecek çok zor bir durumda kalır.
ÖMER 32. YENİ BÖLÜM İZLE


ÖMER DİZİSİ TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YAZAR BİLGİSİ