📺Ömer 37. Bölüm FULL İZLE – Ömer son bölüm izle – Ömer dizisi STAR TV yeni bölüm izle

25.12.2023
58
📺Ömer 37. Bölüm FULL İZLE – Ömer son bölüm izle – Ömer dizisi STAR TV yeni bölüm izle

Star TV ekranlarından izleyiciyle buluşan Ömer dizisinde heyecan dorukta. Ömer’in 25 Aralık Pazartesi günü ekranlara gelen 37. bölümünde neler yaşandığı izleyiciler tarafından merak ediliyordu. İşte Ömer son bölüm bilgileri…

ÖMER 37. YENİ BÖLÜM İZLE

ÖMER DİZİSİ TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÖMER DİZİSİ 37. BÖLÜM KONUSU


Ne olduğunu anlayamadan yaka paça evlerinden atılan Reşat ve ailesi, geceyi onlara kapısını açan Gamze’nin evinde geçirirler. Bu gelişme herkesin moralini alt üst ederken, olayın perde arkasında onlara zarar vermek isteyen birilerinin olabileceğine dair şüpheleri kuvvetlenir.

Eda’nın içine düştüğü tuzağı öğrenen Ömer, Atilla’nın mekanını basarak tüm öfkesini ondan çıkarır. Bu olay Atilla’yı intikam duygusuyla doldururken, Eda, Ömer ve diğerleri için meseleyi daha da içinden çıkılmaz hale getirir.

Çocuklarının bir babaya ihtiyaç duyduğunu görmek Nisa’yı düşündürürken, Emine’nin başına gelen felaketten henüz haberdar değildir.

Babasının ev meselesini çözmek için Hasan’dan destek isteyen Tahir, kızının nasıl bir tuzağa düştüğünü beklenmedik bir anda öğrenir. Onca sorunun ortasında kalan Gamze ise, kendiyle ilgili bir süre saklamak zorunda kalacağı önemli bir gerçekle baş başadır.

ÖMER 37. YENİ BÖLÜM İZLE

ÖMER DİZİSİ TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINYAZAR BİLGİSİ