Ömer Dizisi 25 Eylül Pazartesi 24. Bölüm Yeni Bölüm Star TV İzle.. – Muhabir

25.09.2023
101
Ömer Dizisi 25 Eylül Pazartesi 24. Bölüm Yeni Bölüm Star TV İzle.. – Muhabir

Ömer Dizisi 25 Eylül Pazartesi 24. Bölüm Yeni Bölüm Star TV İzle.. Ömer 24. Bölüm 25 Eylül Yeni Bölüm İzle.. Star TV’nin Yeni Sezon bölümleriyle yayınlanan Ömer adlı  dizi Her Pazartesi 20.00’da Star TV ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Ömer yeni sezonda çok izlenen ve merak edilen diziler arasında yer almaktadır. Ömer Oyuncuları Kimdir? Ömer dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Ömer dizisinin 24. bölümü bugün 25 Eylül Pazartesi günü 20.00’da Star TV’ de izleyenleri ile bir araya gelecek. Ömer Dizisi 25 Eylül Pazartesi 24. Bölüm Yeni Bölüm Star TV İzle..

Ömer 25 Eylül Pazartesi 24. Bölüm Yeni Bölüm Star TV İzle..

Ömer 24. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

Ömer Dizisi 23. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

Ömer Dizi Oyuncuları Kimdir?

Ömer Dizisinde Gökçe Bahadır, Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar’ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizinin başlıca rollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner gibi başarılı yer alıyor.

Ömer Dizi’nin Konusu Nedir?

Ömer; yıllar sonra terk ettiği mahallesine geri dönen Gamze ve mahalledeki camii hocasının oğlu Ömer’in tüm imkânsızlıklara rağmen tutunacakları aşklarını konu ediniyor.

Ömer 25 Eylül Pazartesi 24. Bölüm Yeni Bölüm Star TV İzle..

YAZAR BİLGİSİ