SAFİR 23. BÖLÜM İZLE | atv Safir yeni bölüm full izle – Safir dizisi canlı izle son bölüm

05.02.2024
34
SAFİR 23. BÖLÜM İZLE | atv Safir yeni bölüm full izle – Safir dizisi canlı izle son bölüm

SAFİR 23. BÖLÜM İZLE | Başrollerini İlhan Şen ve Özge Yağız’ın paylaştığı NTC Medya imzalı atv dizisi Safir, başarılı kadrosuyla olduğu kadar dramatik hikayesiyle de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Amerika’dan dedesinin aile şirketini devralmak için dönen Ateş, kardeşleri Yaman ve Okan’ın aşk, ihtiras, tutku, intikam ve zorbalık sınavlarını anlatan dizinin 23. bölümünü kaçırmak istemeyenler araştırmalara başladı. İşte 5 Şubat Pazartesi günü ekrana gelecek Safir dizisi 23. bölüm bilgileri…


SAFİR 23. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


SAFİR TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYINSAFİR 23. BÖLÜM KONUSU


Ömer ve Şermin için düzenlenen yemek davetine el ele katılan ve bir çift gibi görünen Feraye ve Ateş, geceye damgasını vurur. Yaman dayanamaz ve Feraye’ye tüm bu olanlar için hesap sorar.


Feraye’yi oynamaya zorladığı evlilik oyunundan sonra Güneş’e bir açıklama borçlu olan Ateş, ona karşı ikili oynar. Feraye’nin Ateş’e tamamen boyun eğmek ve Yaman’dan vazgeçmek gibi bir niyeti yoktur. Ateş’in elindeki Yaman’ın itiraf videosunu bulmak ister. Bunun için beklenmedik birinden yardım alır.


Büyük Hala Kamuran, Gülsoy ailesinin başına gelenleri öğrenmek isteyince aile arasında zorlu bir yüzleşme yaşanır. Kamuran kontrolü ele almak ister. Şirketi ele geçirmek için tüm kozlarını oynayan Ateş, Yaman tarafından hüsrana uğrar.


Ateş ve Feraye evliliğine dair Gülfem’in kafasında soru işaretleri oluşur. Bu durumun üstüne giderken Gülfem’in başına gelenler herkesi şoka uğratır.


Annesine olanlardan Ateş’i sorumlu tutan Yaman, Ateş’le ilgili elindeki gizli bilgiyi kullanmaya karar verince işler oldukça karışır.


SAFİR 23. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


SAFİR TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN
YAZAR BİLGİSİ