SAKLA BENİ 10. BÖLÜM FRAGMANI | Sakla Beni yeni bölüm fragmanı STAR TV İZLE

28.12.2023
71
SAKLA BENİ 10. BÖLÜM FRAGMANI | Sakla Beni yeni bölüm fragmanı STAR TV İZLE

Etkileyici konusuyla olduğu kadar başarılı kadrosuyla da tüm diziseverlerin ilgisini üzerine çeken Sakla Beni dizisinin 10. yeni bölüm fragmanı heyecan yarattı. Her hafta Perşembe günleri yeni bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Sakla Beni için yeni bölüm fragmanı detayları merak ediliyor. Arama motorlarında sorgulanan Sakla Beni fragman izle konusunu ve yeni bölüm detayları sizler için derledik…

SAKLA BENİ 10. BÖLÜM FRAGMAN İZLE 🎬

SAKLA BENİ TÜM BÖLÜMLERİ İZLE

SAKLA BENİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kont Ziya’nın yaptığı teklif herkesi şaşkınlığa uğratır. Güvenebileceği birilerine ihtiyaç duyan Kont Ziya bu hamlesiyle Kadir’i yanına çekerken, bir yandan da torunu Mete’ye bir ders vermeyi amaçlamaktadır. İncila’dan ayrılmamak için kesin bir çözüm arayışında olan Naz, Ziya’nın karşısına geçerek İncila’nın kendisi için ne kadar değerli olduğunu anlatır. Kont Ziya’nın davetlisi olarak akşam yemeğine gelen Kadir ve İncila stresli bir akşam geçirirken, beklenmedik bir misafirin gelişiyle ortam gerilir.


Naz’ı kıramayan İncila, Mete’yi bardan almaya gider. Bu gelişme ikilinin duygularını paylaşmaları için bir fırsat yaratırken, İncila’yı Kadir’in karşısında zor durumda bırakır. İncila’nın Kadir ile evliliğini engellemek isteyen Naz’ın yeni planı ise tüm dengeleri değiştirecek bir süreci başlatmak üzeredir.

SAKLA BENİ 10. BÖLÜM FRAGMAN İZLE 🎬

SAKLA BENİ TÜM BÖLÜMLERİ İZLEYAZAR BİLGİSİ