Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kimler? 15 Nisan Cumartesi Şarkılar Bizi Söyler konukları belli oldu!

Ekranların sevilen program Şarkılar Bizi Söyler 15 Nisan Cumartesi akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Her hafta birbirinden ünlü isimlere ev sahipliği yapılan Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları belli oldu. Sibel Can ve Hakan Altuğ’un sunuculuğunu yaptığı program izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmayı başarıyor. Peki, 15 Nisan Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kimler?

16.04.2023
108
Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları kimler? 15 Nisan Cumartesi Şarkılar Bizi Söyler konukları belli oldu!

Kanal D’nin fenomen programı Şarkılar Bizi Söyler her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden ünlü isme ev sahipliği yapıyor. 15 Nisan Cumartesi yeni bölümüyle ekranlara gelecek programın konukları belli oldu. Sibel Can ve Hakan Altuğ’un sunduğu programda yine birçok kültürden ve yöreden şarkılar söylenecek. İşte 15 Nisan Cumartesi Şarkılar Bizi Söyler konuk listesi!

15 NİSAN CUMARTESİ ŞARKILAR BİZİ SÖYLER KONUKLARI

Cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programının bu haftaki konukları belli oldu. 15 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümün konukları Resul Dindar, İsmail Altunsaray, Ender Balkır, Tuğçe Kandemir, Kaan Kısaparmak ve Coşkun Sabah oluyor.

sarkilar bizi soyler bu haftaki konuklari kimler 15 nisan cumartesi sarkilar bizi soyler konuklari
ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.