Şebnem Schaefer ve Arda Kural Buluşmasından Yargı’nın RTÜK tepkisine Televizyon Dünyasında Bugün Yaşananlar

16 Nisan Pazar günü televizyon ve dizi dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerini ve olaylarını derledik. 1. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde ekranların sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümü, dizinin özetiyle beraber başlamasının …

17.04.2023
1.046
Şebnem Schaefer ve Arda Kural Buluşmasından Yargı’nın RTÜK tepkisine Televizyon Dünyasında Bugün Yaşananlar

16 Nisan Pazar günü televizyon ve dizi dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerini ve olaylarını derledik.

1. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde ekranların sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümü, dizinin özetiyle beraber başlamasının ardından RTÜK tarafından aniden durdurulmuş ve yerine İslamofobi belgeseli yayınlamıştı. Yaşanan bu olayın ardından bir eleştiri de ünlü YouTuber Şokopop’tan geldi.

2. Bir döneme hem yaptığı işlerle hem de sansasyonel açıklamalarıyla damgasını vuran ünlü manken Şebnem Schaefer, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına katıldı. Ünlü isim yıllar sonra ‘bekaret raporu’ hakkında bazı itiraflarda bulundu.

3. Bir döneme damgasını vuran dizilerden Lise Defteri, pek çok ünlü oyuncunun yıldızının parlamasına yardım eden ilk basamak oldu. Bu isimler arasında Ediz karakterine hayat veren Arda Kural ve Aylin’i oynayan Şebnem Schaefer da vardı. İkili daha sonrasında yine birlikte rol aldıkları Emret Komutanım’da karşımıza çıkmışlardı. Aradan yıllar geçti, bu sefer Arda Kural ve Şebnem Schaefer’ı TikTok bir araya getirdi!

4. elevizyon dünyasında son günlerde en çok konuşulan konulardan bir tanesi Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi. Dizide yer alan sahneler dolayısıyla RTÜK’ün Kızılcık Şerbetine ceza kesmesi, üstüne yeni bölüm yayınlanacak olmasına rağmen yayından kaldırılması tepki çekmeye devam ediyor. Kızılcık Şerbeti’ne pek çok ünlü isimden ve diziden destek gelmeye devam ederken, reyting rekortmeni Yargı ekibi de desteğini esirgemedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.