Seçim Dönemi Yayın Akışlarını Vurdu: Yasak Elma 14 Mayıs Seçimlerinden Sonra Yayınlanacak mı?

Ekranların en sevilen dizisi Yasak Elma, her pazartesi akşamı FOX’ta seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi geride bıraktığı beş sezonda reytingleri alt üst eden Yasak Elma, bu sefer son sezonuyla ekranlarda. Altıncı sezonunda Şevval …

17.04.2023
1.074
Seçim Dönemi Yayın Akışlarını Vurdu: Yasak Elma 14 Mayıs Seçimlerinden Sonra Yayınlanacak mı?

Ekranların en sevilen dizisi Yasak Elma, her pazartesi akşamı FOX’ta seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi geride bıraktığı beş sezonda reytingleri alt üst eden Yasak Elma, bu sefer son sezonuyla ekranlarda. Altıncı sezonunda Şevval Sam, Eda Ece, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz, Sevda Erginci ve Şebnem Dönmez’in başrolünde yer aldığı dizi, 14 Mayıs Seçimlerinin ertesi günü yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı merak konusu. Peki Yasak Elma seçim sonrası yayınlanacak mı? İşte detaylar…

Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/dizi/y…

FOX’un en sevilen dizilerinden Yasak Elma, 6. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor.

İlk bölümü 19 Mart 2018’de seyirci karşısına çıkan Yasak Elma’nın yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu otururken, senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür kaleme alıyor.

Medyapım imzalı Yasak Elma bu akşam 172. bölümüyle ekranlara gelecek. Son sezonu olduğunu bildiğimiz dizinin Mayıs ayında ekranlara veda etmesi bekleniyor.

Bir değişiklik kararı alınmadığı takdirde Yasak Elma’nın 29 Mayıs Pazartesi akşamı 187. bölümüyle serüvenini noktalayacağı söyleniyor.

Planlaması tam bir şekilde yapılan ve final tarihi belirlenen Yasak Elma’ya tıpkı tüm yapımlara olduğu gibi “seçim arası” gelip gelmeyeceği merak konusu oldu.

Türkiye, 14 Mayıs Pazar günü milletvekili ve cumhurbaşkanı seçimi için oy kullanacak. Bu da yayın akışlarının seçimlere yönelik hareket edeceği anlamına geliyor.

Oy sayımları ve akabinde canlı yayında değerlendirmeler ekranlarımıza gelecek.

Peki 15 Mayıs Pazartesi günü Yasak Elma yeni bölüm yayınlanacak mı?

FOX; 15 Mayıs Pazartesi günü Yasak Elma yeni bölümünün ekranlara gelmesine karar verdi.

Aynı zamanda dizinin bu akşam yayınlanacak 172. bölümüne, şimdilerde kariyerini yurt dışında sürdüren genç model Merve Ulukanoğlu konuk oluyor.

Berrak karakteriyle Yasak Elma’ya konuk olan Ulukanoğlu, Utku Ateş’in canlandırdığı Ata karakterinin ünlü dizi yıldızı komşusu olarak karşımıza gelecek.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.