Seren Serengil nasıl aldatıldı

Seren Serengil, Mustafa Rahman Tohma ile ilişkisini noktaladı. Aldatma konusunda çıkan haberlere dair söylediği sert sözler, evlilik kurumuna dair hassasiyet içeren söylemleriyle medyada yer alan Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada …

13.04.2023
1.217
Seren Serengil nasıl aldatıldı

Seren Serengil, Mustafa Rahman Tohma ile ilişkisini noktaladı. Aldatma konusunda çıkan haberlere dair söylediği sert sözler, evlilik kurumuna dair hassasiyet içeren söylemleriyle medyada yer alan Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Mustafa ile 24 saat beraberdik ama şüphelendim ve telefon kayıtlarını istedim. 2 aydır evli bir kadınla görüşüyormuş, kendisini ihaneti reddediyor” ifadelerini kullandı.

Serengil 2021 yılında, daha önceki ilişkilerinde yakalayamadığı dinginliği ve sevgiyi gördüğünü, hastalığı sürecinde kendisiyle çok ilgilendiğini belirttiği Tohma’nın evlilik teklifini kabul etmişti. Daha önce yaptığı “Zina suç olmalı, ben öyle düşünüyorum. Bunun bu kadar karşısında durma sebebim kendi ailemin yıkılması” açıklaması ile “Sen ahlak bekçisi misin?” gibi tepkiler alan Serengil, 3 senelik ilişkisini, aldatıldığını öne sürerek noktaladı.

“TELEFONU YÜZÜME KAPATTI”

Sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında Serengil, Tohma’nın telefon görüşmelerinden şüphelendiğini ve telefon kayıtlarını istediğini belirten Serengil, Tohma’nın sıklıkla görüştüğü numarayı istediğini söyledi. Serengil, “Numarayı aradım ve bir kadın açtı. Bana deprem için bağış topladıklarını ve Mustafa Bey’den yardım istediklerini söyledi. Ben sorular sorunca adını söylemek istemedi ve telefonu yüzüme kapattı” şeklinde konuştu.

 

“EVLİ BİR KADIN SONUÇTA”

Tohma ile hiç ayrı kalmadıklarını ve daha önce şüphelenmediğini belirten Serengil, “Çok beklemediğim bir yerden geldi ve ağır geldi. Her zaman ona söylüyorum. ‘İstemediğin zaman git’ diyorum, ama o ‘Bir ömür düşünüyorum’ diyor. Tohma’nın beni gidip de fiziki aldattığını düşünmüyorum. Benim için kırıştırmak, flörtleşmek aldatmadır ve evli bir kadın sonuçta. Mustafa ‘Ben asla seni aldatmadım’ dedi. Daha fazla anlatmasına ve karşımda daha fazla küçülmesine izin vermedim. Yolu açık olsun. Bana bunu anlatamaz, ben bunu anlamam” şeklinde konuştu.

Tohma ile birlikte olan kadının evli ve çocuklu olduğunu iddia eden Serengil, gündüz saatlerinde yaptığı sosyal medya paylaşımında “2 çocuğun var, evlisin. Ahlaksız” demişti. Bir diğer paylaşımında ise “Umarım hiçbir kadın benim uyandığım sabaha uyanmaz. Bu sefer hiç beklemediğim bir yerden geldi. Sadece bana çocuk nasip etmeyen Allah’ıma isyan ettim. İlk defa dün gece… ‘Evli, iki çocuğuyla kocasını aldatan, namus kavramı olmayan kadınlara çocuk verdin de bana vermedin’ dedim” şeklindeki paylaşımları dikkat çekmişti.

 

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.