Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’lu Aile Dizisine Şahmaran’dan Transfer!

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisinin başrolünde yer aldığı Aile dizisi ekranları kasıp kavurmaya devam ediyor. Show Tv ekranlarının gündemden düşmeyen dizisi konuyla olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da beğeni topluyor. Sevilen yapıma Şahmaran …

11.04.2023
1.058
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’lu Aile Dizisine Şahmaran’dan Transfer!

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisinin başrolünde yer aldığı Aile dizisi ekranları kasıp kavurmaya devam ediyor. Show Tv ekranlarının gündemden düşmeyen dizisi konuyla olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da beğeni topluyor. Sevilen yapıma Şahmaran dizisinden bir isim daha katıldı. 

Hadi detayları görelim…

Ay Yapım imzalı Aile dizisi ekranlara damgasını vurmayı başardı. 7 Mart 2023 tarihinde yayın hayatına başlayan Aile dizisi Show Tv’de beğeni topluyor.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı Aile konusuyla izleyenlerin ilgisini çekiyor.

Salı akşamları reytingleri altüst eden heyecan dolu yapım oyuncu kadrosuyla da yoğun ilgi görüyor diyebiliriz.

Dikkatleri üzerine çeken diziye Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in başrolede yer aldığı Şahmaran’dan sevilen bir isim transfer oluyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, ‘Bike’ karakteriyle Şahmaran dizisinde rol alan Nil Sude Albayrak, Aile ekibine katılacak.

Nil Sude Albayrak, Aile dizisinin 6. bölümünden itibaren ekran karşısında olacak. Yetenekli oyunca ‘Cemre karakteriyle izleyicilerle buluşacak

Albayrak, Leyla Soykan Sayıcı’nın (Canan Ergüder) hemşire arkadaşına hayat veriyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.