Survivor Asena kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Asena kızı Lidya ile kavuştu!

Survivor 2023 ile adını geniş bir kitleye duyuran Asena Demirbağ aylar süren ayrılığın ardından kızı Lidya’ya kavuştu. Anne kızın duygusal anları yarışmaya damgasını vurdu. Survivor Asena annesi ile gelen küçük Lidya ile kucaklaştı. Lidya’nın annesinden ayrılmak istememesi ise izleyicinin yüreğine dokundu. Peki, Survivor Asena kimdir, eski eşi kim? İşte, Survivor Asena’nın kızı Lidya ile görüntüleri…

26.04.2023
164
Survivor Asena kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Asena kızı Lidya ile kavuştu!
survivor asena kimdir kac yasinda nereli survivor asena kizi lidyailekavustu 0 fSsT4LF6

2019’da Paris’te nikah masasına oturan eski futbolcu Ahmet Dursun ile Asena Demirbağ, 2021 yılında sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı. Bu evlilikten 2020 Mart ayında Lidya adında bir kız çocukları dünyaya gelmişti. Survivor 2023’e katılan Asena, aylardır kızı Lidya’nın özlemini çekiyordu. Her fırsatta kızını özlediğini söyleyen Survivor Asena kızı Lidya ile sonunda kucaklaştı. Survivor ödül oyunu ile aileler yarışmacılarla kucaklaştı ve duygusal anlar yaşandı.

survivor asena kimdir kac yasinda nereli survivor asena kizi lidyailekavustu 1 W3uHdHek

SURVİVOR ASENA KİMDİR?

Asena Demirbağ, üniversite eğitimini Aydın Adnan Menderes Üniversitesi BESYO bölümünde almıştır.

Pilates eğitmenliği, kişisel antrenörlük ve online koçluk yaptığı bilinen Asena Demirbağ 2019 yılında eski futbolcu Ahmet Dursun’la evlendi, bu evlilikten Lidya adında kızları dünyaya geldi.

survivor asena kimdir kac yasinda nereli survivor asena kizi lidyailekavustu 2 s8smOHsZ

Ancak fikir ayrılığı gerekçesiyle Asena Demirbağ ve Ahmet Dursun yollarını ayırdı. Kızlarının velayeti ise Asena’ya verildi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.