Survivor eleme adayı kim oldu? 25 Nisan Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme potasına giren oyuncular

Survivor’da final yaklaşırken heyecan git gide büyüyor. Survivor eleme adayı haftanın dördüncü dokunulmaz oyunu ardından belli oldu. En çok izlenen heyecanlı yarışma programları arasında yer alan Survivor 2023’te büyük finale doğru rekabet artarken, yarışmacılar ödüllü dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Kıran kırana mücadelenin ekranlara geldiği gecede parkurda ipi göğüsleyen takım bir kez daha kırmızı takım oldu. 4-0’lık mağlubiyetle haftayı kapatan mavi takımda ise bir yarışmacı oylama olmadan direkt Survivor eleme potasına gitti. Öte yandan Acun Ilıcalı Survivor’da yeni dönemi açıkladı. Peki, Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlığı ve ödülü kim kazandı? İşte, Survivor eleme potasına giren isimler.

26.04.2023
972
Survivor eleme adayı kim oldu? 25 Nisan Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme potasına giren oyuncular

Survivor Türkiye’de salı akşamı dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen takımlar kazanmak için büyük mücadele verdi. Bir kişinin eleme potasına gittiği gecede kırmızı takım dokunulmazlığın sahibi oldu. Öte yandan Acun Ilıcalı Survivor’da artık haftalık takımlar kurulacağını ve performansa göre takım kaptanları seçileceğini duyurdu. Gecenin sonunda yapılan konseyde ise Özgür performans birincisi olduğu için eleme adayı Halil oldu. Böylece mavi takımın tamamı eleme potasına gitti.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımı eleme konseyine gitti. Survivor’da mavi takımın performans birincisi Özgür oldu. Özgür performans birincisi olduğu için dokunulmazlığı kazanırken, Halil oylama olmadan potaya girdi.

Survivor’da bu hafta 4-0 mağlubiyet eden mavi takımın tamamı eleme adayı oldu. Bu nedenden dolayı son kalan isim olan Halil oylamasız eleme potasına gitti. Böylece haftanın eleme adayları Asena, Cansu, Ertuğ, Aziz ve Halil oldu.

Öte yandan Acun Ilıcalı Survivor’da artık yeni dönemin başladığını duyurdu. Ilıcalı bugünden itibaren takımların haftalık değişeceğini söyleyerek performans birincilerinin de takım kaptanları olacağını belirtti.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Takımların mücadelesine başladığı gecede zorlu parkuda nefes kesen anlar yaşandı. 4. dokunulmazlık oyunu öncesinde kazanan takımın hamburger menü akşam yemeği kazanacağı açıklandı. Her zaman olduğu gibi dokunulmazlık oyunu yine iki etaptan oluştu. İlk turda kazanan gönüllüler olurken ikinci etapta ise durum değişti.

Kıran kırana mücadele sonrası ikinci etabı ünlüler kazandı. 1-1 beraberlik sonucu oyun bu kez en iyilere kaldı. Final oyununda ise kırmızı takım galibiyet elde ederek dokunulmazlığı kazandı.

MİNİ ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunu sonrası yarışmacılar mini ödül oyunu için yeniden parkura geçti. Oyunun ödülü ise erzak ve kıymalı spagetti yemeği oldu. Kıran kırana yarışın sonunda bu oyunu da ünlüler takımı kazandı.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.