SURVİVOR ELEME ADAYI KİMLER OLDU? 15 Nisan 2023 son bölümde Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? Oylamada eşitlik çıktı; 2 kişi potaya girdi!

Survivor eleme adayları ada konseyinde yapılan oylamada belli oldu. Büyük finale doğru artık geri sayımın başladığı Dominik’te yarışmacılar final koltuğuna oturabilmek için, Survivor’ın 15 Nisan tarihli son bölümünde dokunulmazlık performanslarını sergiledi. Nefeslerin tutulduğu oyunda rakiplerine parkurda fırsat tanımayan kırmızı takım kendisini garanti altına alırken, mavi takımda ise ada konseyi gerçekleşti. Gönüllülerde yapılan oylama sonucu iki isim eşit oy aldığı için iki isim eleme potasına girdi. Tüm bunların ardından Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Survivor eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, Survivor eleme adayları ve son bölümde yaşananlar.

16.04.2023
93
SURVİVOR ELEME ADAYI KİMLER OLDU? 15 Nisan 2023 son bölümde Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? Oylamada eşitlik çıktı; 2 kişi potaya girdi!
survivor eleme adayi kimler oldu 15 nisan 2023 son bolumde survivor dokunulmazligi kim kazandi 13ER1DhB

Survivor’da eleme adayı kim oldu sorusu cumartesi akşamı yanıtını buldu. Şampiyonluk için ocak ayından beri Dominik’te mücadele veren yarışmacılar büyük finale günler kala dokunulmazlık oyununda kıran kırana yarıştı. TV8 ekranlarında seyircisiyle buluşan yarışmada kırmızı takım dokunulmazlık ve akşam yemeği ödülünü kazandı. Mavi takımda ise oylama sonucuna göre Survivor eleme adayları Halil ve Cansu seçildi.

survivor eleme adayi kimler oldu 15 nisan 2023 son bolumde survivor dokunulmazligi kim kazandi

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın 1. dokunulmazlık oyunu sonrası yarışmacılar konseyde eleme adayını seçmek için toplandı. Yarışmacılar ilk olarak adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını verdi. Yapılan oylama sonucu ismi yazılan yarışmacılar, Cansu, Halil, Ertuğ ve Aziz oldu.

survivor eleme adayi kimler oldu 15 nisan 2023 son bolumde survivor dokunulmazligi kim kazandi

Cansu ve Halil’in eşit oy alması nedeniyle iki yarışmacı haftanın eleme adayı seçildi. Böylece 15 Nisan Survivor eleme adayları Halil ve Cansu olarak belirlendi. Ada konseyinde yapılan oylamalar sonucu iki isim daha potaya girecek ve haftanın elemesi gerçekleşecek.

survivor eleme adayi kimler oldu 15 nisan 2023 son bolumde survivor dokunulmazligi kim kazandi

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2023’te Ünlüler ve Gönüllüler takımı, eleme adayı olmamak ve ödülü kazanmak için mücadele verdi. Dokunulmazlığın yanı sıra kazanan takımın bu hafta yemek ödülünden yararlanacağı da açıklandı. Ödül menüsünde ise kuzu tandır, bulgur pilavı, fesleğenli humus ve yoğurt vardı. Ada şartları için önem taşıyan oyunu kazanmak için ilk önce 1. tur oynanandı.

survivor eleme adayi kimler oldu 15 nisan 2023 son bolumde survivor dokunulmazligi kim kazandi qrjSUBDc

Kadınlar ve erkeklerin beraber mücadele ettiği turların sonunda ünlüler takımı avantaj elde etti. İki turu da galip bitiren ünlüler takımı 2-0’lık skorla dokunulmazlık oyunu ve ödülün sahibi oldu. Gönüllüler takımı ise eleme adayını belirlemek üzere konseye geçti.

survivor eleme adayi kimler oldu 15 nisan 2023 son bolumde survivor dokunulmazligi kim kazandi a55Yb2v2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.