Survivor Ertuğ ve eşi Begüm kimdir? Survivor Ertuğ’un eşi Begüm hakkında bilgiler

Yeni sezonuyla büyük bir heyecanla takip edilen Survivor’da son dönemin en çok konuşulan isimlerinden birisi Ertuğ Onur Yaşlıoğlu oldu. Survivor Ertuğ, özellikle Nefise ile yaşadığı diyalogla gündeme geldi. Sportif yapısıyla dikkat çeken yarışmacı birçok spor dalını tecrübe etti. Peki, Survivor Ertuğ kimdir, ne iş yapıyor, mesleği ne? İşte Survivor 2023 yarışmacısı Ertuğ Onur Yaşlıoğlu ve eşi Begüm hakkında detaylı bilgiler!

26.04.2023
191
Survivor Ertuğ ve eşi Begüm kimdir? Survivor Ertuğ’un eşi Begüm hakkında bilgiler

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2023 tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar arasında yer alan Ertuğ Onur Yaşlıoğlu da son dönemdeki performansıyla ve konsey konuşmalarıyla ön plana çıkan yarışmacılar arasında yer alıyor. Ekran karşısında yarışmacıyla ilgili araştırmalar yapan kişiler de “Survivor Ertuğ ne iş yapıyor, mesleği ne?” sorusunun cevabını merak ediyor. Peki, Survivor Ertuğ, aslen nereli? İşte hayatı ile ilgili merak edilenler…

SURVIVOR ERTUĞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Survivor 2023’ün öne çıkan isimlerinden Ertuğ Onur Yaşlıoğlu 20 Kasım 1987’de İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluk dönemini İstanbul’da geçiren Survivor Ertuğ ilk öğrenimi İstanbul’da tamamladı. Daha sonra Saint Michel’de liseden mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesi ve Fransa Université Bretagne’yi bitirdi. Ekonomi bölümünden mezun olan Yaşlıoğlu, Galatasaray Üniversitesi’nde ise ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı.

SURVIVOR ERTUĞ NE İŞ YAPIYOR, MESLEĞİ NE?

Ertuğ Onur eğitim hayatına devam ederken diğer yandan da çocukluğundan beri ilgi duyduğu spor dallarına yöneldi. Yaşlığlu, 2013’te Crossfit’e başladı. Bu alanda çok sayıda yarışmada yer aldı. Uluslararası müsabakalarda da boy gösterdi. 20122-2022 arasında birçok başarıya imza attı. Türkiye Kürek Federasyon yarışmalarında performans sergileyen Yaşlıoğlu, iki sene üst üste birincilik elde etti. Daha sonra hayalini kurduğu spor merkezini kurdu.

SURVIVOR ERTUĞ’UN EŞİ BEGÜM KİMDİR?

Survivor Ertuğ evlidir. Eşinin adı Begüm Yaşlıoğlu’dur. Begüm Yaşlıoğlu, Examino House isimli işletmenin sahibidir. İşletmede, Sanat ve Spor, Kişisel Koçluk, Çağdaş Dans ve Etkinlikler üzerine eğitim vermektedir. 

survivor ertug ve esi begum kimdir survivor ertugun esi begum hakkinda bilgiler 0 33uH5Mvr
ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.