Survivor’da Kim Elemeye Aday Oldu? Hangi Takım Dokunulmazlık Oyununu Kazandı? Oylama Sonucuyla Eleme Potasına Giren İkinci İsim Belirlendi!

Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor’da dün akşam ekrana gelen son bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Kumla kaplı parkurda mücadele veren iki takımdan ipi göğüsleyen taraf kırmızı takım olurken mavi takımda da Survivor eleme adayı belli oldu. Acun Ilıcalı oylama öncesi gönüllüler takımında performans birincisinin Özgür olduğunu açıkladı. Peki Survivor eleme adayı kim oldu, Survivor eleme potasına kim gitti? İşte Survivor dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve yeni bölüm fragmanı…

24.04.2023
1.071
Survivor’da Kim Elemeye Aday Oldu? Hangi Takım Dokunulmazlık Oyununu Kazandı? Oylama Sonucuyla Eleme Potasına Giren İkinci İsim Belirlendi!

Survivor’da eleme adayı kim oldu? sorusu 23 Nisan Pazar günü yanıtını buldu. TV8 ekranlarında ünlüler gönüllüler formatı ile yayınlanan Survivor 2023’te dün akşam yeni bir dokunulmazlık oyunu heyecanı daha yaşandı. Asena’nın 1. eleme adayı olmasının ardından, kazanmak isteyen mavi takım aday çıkarmamak için elinden geleni yaptı. Ancak kırmızı takımın dokunulmazlık oyununu kazanmasının ardından mavi takımda oylama gerçekleşti. Ada konseyinde verilen oylara göre Survivor 2. eleme adayı Cansu seçildi.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ünlüler ve Gönüllüler’in şampiyonluk için mücadele veren Survivor’da mavi takım 2. eleme adayını seçmek için toplandı. Dün gece dokunulmazlığı kaybeden mavi takımda bir kez daha eleme adayı oylaması yapıldı. Yarışmacılar ilk olarak adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını verdi. Acun Ilıcalı performans birincisinin Özgür olduğunu ve yarışmacıların oy veremeyeceklerini söyledi.

Oylamada ismi çıkan yarışmacılar, Aziz, Ertuğ ve Cansu oldu. Yapılan oylama sonucu en fazla ismi yazılan yarışmacı Cansu seçildi. Böylece Cansu haftanın 2. eleme adayı olarak belirlendi. Haftanın 1. eleme adayı ise mavi takımdan Asena olmuştu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da dokunulmzlık ve ödül oyunu dün gece beraber oynandı. Kazanan takımın dokunulmaz olabileceği ve ayrıca akşam yemeği de elde edeceği açıklandı. Ada şartları için önem taşıyan oyunda iki takım da kazanmak için canını dişine taktı. Dokunulmazlığı kazanan takımın kendisini garanti altına alacağı oyunda ilk turu ünlüler kazandı.

Kadın ve erkeklerin beraber mücadele ettiği karşılaşmanın ikinci turunda da takımlar elinden geleni yaptı. Öte yandan ikinci turda Ertuğ boğulma tehlikesi geçirerek yürekleri ağza getirdi. Kıran kırana mücadele sonunda iki turda da kırmızı takım birinci oldu. Bu sonuçla Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazandı.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.