Tetikçinin Oğlu 6. bölüm tek parça izle! Tetikçinin Oğlu ilk bölüm FULL izle

16.05.2023
1.375
Tetikçinin Oğlu 6. bölüm tek parça izle! Tetikçinin Oğlu ilk bölüm FULL izle

Tetikçinin Oğlu dizisi ilk bölümü ile 16 Mayıs akşamı FOX TV kanalından izleyici karşısına çıktı. Diziyi izleyemeyenler ya da tekrar izlemek isteyenler ise dizinin 6. bölüm izleme linkini aratıyor. Tetikçinin Oğlu 5. bölüm tek parça izle! Tetikçinin Oğlu ilk bölüm FULL izle…

Tetikçinin Oğlu dizisinin beşinci bölümü 16 Mayıs 2023 Salı günü FOX TV’de yayınlandı. Tetikçinin Oğlu’nun 6. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Tetikçinin Oğlu altıncı Bölüm izle.

TETİKÇİNİN OĞLU YENİ BÖLÜM

Tetikçinin Oğlu dizisinin FOX TV’de 16 Mayıs günü yayınlanan 6. bölümünü (beşinci bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

FOX’un yeni dizisi Tetikçinin Oğlu dün akşam ilk bölümüyle seyirci karşısına çıktı. O3 Medya ve Same Film imzası ile ekranlara gelen Tetikçinin Oğlu dizisinin konusu, seyirciyi son derece heyecanlandırdı. Dram türündeki dizinin senaryosunu Gökhan Horzum yazarken, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek oturuyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Tetikçinin Oğlu 6. bölüm tek parça full izleme ekranı…

Tetikçinin Oğlu 6. bölüm tek parça izle! Tetikçinin Oğlu ilk bölüm FULL izle

TETİKÇİNİN OĞLU 6. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Tetikçinin Oğlu 6. bölüm tek parça full izlemek için tıklayınız.

Tetikçinin Oğlu dizisi 6. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Şevket Çoruh, Timuçin Esen ve Genco Özak’ın yer aldığı dizinin yeni bölümünde Korkmaz, oğlunu bodrumdan çıkarmaya bu defa çok yakındır. Ancak Metin’in Sibel ve Korkmaz arasında zor bir seçim yapması gerekecektir. Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Tetikçinin Oğlu 6. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Tetikçinin Oğlu son bölüm full izleme ekranı haberimizde yer alıyor. Tetikçinin Oğlu 6. bölümüyle bu akşam saat 20.00’de.

TETİKÇİNİN OĞLU 6. BÖLÜM ÖZETİ

Korkmaz’ı bırakıp gidemeyen Metin, bu kez babasını kurtarmak zorundadır. Son derece duygusal bir yüzleşme sonucu ikilinin ilişkisinde yepyeni bir sayfa açılır. Yapacakları sürpriz ziyaret geçmişi aydınlatacak, baba ile oğlu zorlu bir sınava sokacaktır.

Metin, kendisini Sibel’e affettirmeye çalışırken, tek çabası çocuğunu güvende tutmak olan Sibel yaşadığı büyük kayıpla sarsılır. Korkmaz, oğlunu korumak için başka bir yol denemeye karar verir.

Tetikçinin Oğlu dizisini televizyondan izleyebildiğiniz gibi Fox TV’nin resmi web sitesi üzerinden de izleyebilirsiniz.

Hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalan İskender derinden sarsılır. Yunus ise yapacağı sürpriz hamleyle hem onun gözüne girer hem de Korkmaz ve Metin’i çok büyük bir tehlike altında bırakır. Korkmaz ve Metin artık sadece İskender’in adamlarından değil herkesten kaçmak zorundadırlar. Yakalanmamalarının tek yolu birbirlerine güvenmeyi öğrenmektir. İskender, Korkmaz’ın yokluğuyla sınanırken ölüme de ilk kez bu kadar yaklaşacaktır. Korkmaz oğlunu bodrumdan çıkarmaya bu defa çok yakındır. Ancak Metin’in Sibel ve Korkmaz arasında zor bir seçim yapması gerekecektir. Sibel’in büyük sırrını ise Metin bilmemektedir.

Korkmaz, Metin’i kurtarmak için kendisini bir kez daha ateşe atar. İskender’in öfkesi daha da büyürken öfkesiyle birlikte içinde olduğu savaş da büyüyecektir. Metin büyük bir kayıpla sarsılırken, Korkmaz ve Metin arasında yaşanacak duygu dolu anlar merak konusudur. İskender, Korkmaz ve Metin’i tuzağına düşürmek için bütün gücünü kullanırken, bütün ailesinin yok olma ihtimaliyle karşı karşıya kalır. Bu durum tüm dengeleri değiştirirken, Yunus ise Sibel’i bulacaktır. Artık Sibel de tehlikenin tam ortasındadır. Korkmaz, oğlu Metin’le Bodrum’dan çıkmak için akıl dolu bir plan yaparken, İskender’in hamlesi her şeyi değiştirecektir. Aksiyonun hiç bitmediği, ters köşelerle dolu bu savaş artık herkes için sonun başlangıcıdır.

Şevket Çoruh – İskender Karayurt (İsko), Korkmaz’ın arkadaşı.

Timuçin Esen – Korkmaz, İskender’in tetikçisi.

Genco Özak – Metin Şengül, Korkmaz’ın oğlu.

Sezin Akbaşoğulları – Huri Malik Karayurt, İskender’in kardeşi.

Serhat Kılıç – Esat Uncular

Bahar Şahin – Sibel Kayahan

Esra Kızıldoğan – Nursel

Baran Can Eraslan – Yunus Geçkin

Kaya Akkaya – Sarp

Barış Hayta

Serkan Beşiroğlu

Eser Karabil

Erçin Sıcakkan

Volkan Kıran

Ziba Türk Ateş

Sinem Reyhan Kıroğlu

Alp Özgür Yaşin

Oğulcan Çelik

 

Tetikçinin Oğlu Son Bölüm izle 6. Bölüm 16 Mayıs 2023 Salı Foxda başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Tetikçinin Oğlu 16 Mayıs 2023, Tetikçinin Oğlu 6. Bölüm tek parça, Tetikçinin Oğlu Canlı izle, Tetikçinin Oğlu Tek Parça izle
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.