The Last of Us 2. sezon ne zaman? The Last of Us 10 bölüm izle seçeneği var mı?

Dünyanın en çok oynanan video oyunlarından The Last of Us dizi olarak 15 Ocak 2023’te gösterime girdi. HBO Max’in en çok izlenen dizileri arasına adını yazdıran The Last of Us 9. bölümüyle ekranlara veda etti. Dizinin yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Peki The Last of Us 2. sezon ne zaman? The Last of Us 10 bölüm izle seçeneği var mı?

10.05.2023
145
The Last of Us 2. sezon ne zaman? The Last of Us 10 bölüm izle seçeneği var mı?

The Last of Us 2023 yılının en çok izlenen ve adından en fazla söz ettiren dizilerinden biri oldu. The Last of Us zaten dünya çapında oldukça ünlü bir video oyun olarak biliniyordu. 15 Ocak 2023 tarihinde 1. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkan dizi 12 Mart’ta yayınlanan 9. bölümle 1. sezonuna veda etti. HBO Max’ta House of the Dragon dizisinin ardında nen iyi açılışı yapan dizi ülkemizden de binlerce kişi tarafından yakından takip ediliyor. HBO Max ülkemizde yayında olmadığı için dizi BluTV’den izlenebilir.

The Last of Us 2. sezon ne zaman?

ABD yapımı bilim kurgu ve macera türünde olan The Last of Us dizisi 2013 yapımı video oyununa dayanıyor. Dizi her hafta yeni bölümüyle ekranlara geliyordu. HBO Max’te yayınlanan dizinin son bölümü yani 9. bölümü 12 Mart’ta yayınlandı. The Last of Us 1. sezonu tamamlayan dizi severler The Last of Us 2. sezon ne zaman çıkacak? sorusuna yanıt arıyor. Yapımcılardan ve yayıncı kuruluştan The Last of Us 2. sezon çıkış tarihine ilişkin henüz resmi bir açıklama gelmedi. The Last of Us 2. sezonu için onay alındığı gelen bilgiler arasında.

The Last of Us 10 bölüm izle seçeneği var mı?

The Last of Us dizisinin 1. sezonu toplamda 9 bölümden oluşuyor. BluTV’de yayınlanan dizinin 10. bölümü bulunmuyor. Dizinin yeni bölümleri için 2. sezon beklenecek.

The Last of Us nasıl, nereden izlenir?

The Last of Us dizisi Amerika Birleşik Devletleri’nde HBO Max üzerinden yayınlanırken Türkiye’de ise BluTv üzerinden yayınlanıyor.

The Last of Us konusu nedir?

The Last of Us bilim kurgu türündedir. 14 yaşındaki Ellie dünyayı kasıp kavuran ve insanlığı yok eden salgının çaresidir. Joel, Ellie’yi bilim insanlarına teslim etmek için tutulur. Baskı altında bir karantina bölgesinden Ellie’yi kaçırmak zorunda olan Joel, çok geçmeden Ellie ile bir bağ kurar. Küçük bir iş gibi görünen bu kurtarma operasyonu vahşi ve acımasız bir hayatta kalma mücadelesine dönecektir.

The Last of Us uyarlama mı?

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve aynı adı taşıyan, 2013 yapımı video oyununa dayanan dizide, medeniyeti büyük ölçüde yok eden bir felaket sonrasında ABD’de uzun bir yolculuğa çıkan genç Ellie (Bella Ramsey) ve ona eşlik eden Joel (Pedro Pascal) karakterlerinin öyküsü anlatılmaktadır.

The Last of Us yayın tarihleri

1. Bölüm: 16 Ocak

2. Bölüm: 22 Ocak

3. Bölüm: 29 Ocak

4. Bölüm: 5 Şubat

5. Bölüm: 10 Şubat

6. Bölüm: 19 Şubat

7. Bölüm: 26 Şubat

8. Bölüm: 5 Mart

9. Bölüm: 12 Mart

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.