The Love You Give Me Dizisinin Konusu Nedir, Oyuncuları Kimler? The Love You Give Me Dizisi Hakkında Detaylar

The Love You Give Me dizisini izlemeyi düşünenler tarafından dizi ve konusu merak edildi. Dizinin başrollerini; Wang Zi Qi ve Wang Yu Wen paylaşıyor. Son dönemlerde adından sıkça söz ettirmeyi başaran dizi, evlenme hayalleri kuracak kadar birbirini …

26.04.2023
196
The Love You Give Me Dizisinin Konusu Nedir, Oyuncuları Kimler? The Love You Give Me Dizisi Hakkında Detaylar

The Love You Give Me dizisini izlemeyi düşünenler tarafından dizi ve konusu merak edildi. Dizinin başrollerini; Wang Zi Qi ve Wang Yu Wen paylaşıyor. Son dönemlerde adından sıkça söz ettirmeyi başaran dizi, evlenme hayalleri kuracak kadar birbirini seven fakat talihsiz bir yanlış anlaşılma sonrasında ayrılan çiftin hikayesini konu alıyor.

The Love You Give Me Dizisinin Konusu Nedir?

Min Hui ve Xin Qi, gençlik zamanlarında aşık bir çiftir. O zaman ki tek hayalleri yuva kurarak hayatlarının geri kalanını birlikte geçirmektir. Ancak aralarındaki yanlış anlaşılma büyüyerek sert bir şekilde ayrılmalarına sebep olur. Yıllar sonra ise bir iş etkinliğinde yeniden bir araya gelirler. İkisi de artık iyi bir konumdadır. Bu beklenmedik karşılaşma sonrasında ‘Kaderin’ onları yeniden bir araya getirdiğini düşünerek konuşmaya başlarlar.

The Love You Give Me Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

  • Wang Yu Wen – Min Hui

  • Wang Zi Qi – Xin Qi

  • Cui Yi Xin –  Min Quan Quan

  • Li Chuan – Zhou Ru Ji

  • Ma Xin Rui – Cao Mu

  • Chen Xin Ha i- Chen Jia Jun

The Love You Give Me Dizisi Hakkında Detaylar

The Love You Give Me dizisi, Shi Ding Rou’nun (施定柔) ‘Ni Gei Wo De Xi Huan’ (你给我的喜欢) adlı romanından uyarlanmıştır.24 Nisan 2023 tarihinde ilk bölümü yayınlanmıştır. Dizi bölümlerinin süresi 45 dakikadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.