Türk Oyuncular: Gerçek Hayatta Sette Aşık Olup Evlenenler Hangileri?

26.05.2023
946
Türk Oyuncular: Gerçek Hayatta Sette Aşık Olup Evlenenler Hangileri?

Türk Oyuncular: Gerçek Hayatta Sette Aşık Olup Evlenenler Hangileri?

Türk Oyuncular BURAK ÖZÇİVİT VE FAHRİYE EVCEN

Türk dizi dünyasından aşk hikayeleri kameraların ötesine taşınan 8 başarılı oyuncu çifti içermektedir. Aralarından 4 tanesi, sektördeki her türlü engeli aşarak uzun yıllar süren mutlu birlikteliklerine devam etmektedir. Bu güçlü çiftlerin en önemlilerinden birisi de Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’dir. Oyuncular, 2013 yılında “Çalıkuşu” dizisinde başrolleri paylaşırken tanıştılar. Aşkları, 2014 yılında resmiyet kazandı ve 2017 yılında Said Halim Paşa Sarayı’nda gerçekleşen düğünle evlendiler. Ünlü çift, 2019 yılında erkek bebekleri Karan Özcivit’i kucaklarına alırken, 2021 yılında da ikizlerine kavuştular. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in başrol oynadığı “Aşk Sana Benzer” adlı filmin müzikleri için birlikte müzik videosu yayınlamışlardır.

BURAK ÖZÇİVİT VE FAHRİYE EVCEN

Türk Oyuncular Bergüzar Korel Halit Ergenç

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, 13 yıldan fazla bir süredir mutlu bir ilişki sürdüren sevimli ve uzun ömürlü Türk çiftlerinden biridir. Çiftin, iki erkek (Ali ve Han) ve bir kız (Leyla) olmak üzere üç çocukları bulunmaktadır. 2006 yılında “Binbir Gece” dizisi setinde tanışan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, aşık oldular. İlk tanışmalarında Halit Ergenç, bir yıl sonra Kasım 2008’de boşandığı Gizem Soysallı ile evlenmişti. Ancak Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, 2009 yılında evlenme kararı aldı ve Şubat 2010’da ilk çocukları Ali doğdu.

2020 yılında, ikinci erkek çocukları Han’ın doğumuyla, bir kez daha anne-baba oldular. Son olarak, Kasım 2021’de üçüncü çocukları olan kız bebekleri Leyla dünyaya geldi. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, “Binbir Gece”, “Muhteşem Yüzyıl” ve “Vatanım Sensin” gibi üç Türk drama dizisinde başrolü paylaştılar.

Şubat 2010’da erkek bebekleri Ali doğduğunda ilk kez ebeveyn oldular. On yıl sonra, Mart 2020’de Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, ikinci erkek çocukları Han’ın doğumuyla ikinci kez anne-baba oldu. Kasım 2021’de üçüncü çocukları olan Leyla isimli kız bebeklerinin dünyaya gelmesiyle aile büyüdü. Bergüzar Korel Halit Ergenç, 3 Türk drama dizisi Binbir Gece, Muhteşem Yüzyıl ve Vatanım Sensin’de başrolü paylaştı.

 

Bergüzar Korel Halit Ergenç

Türk Oyuncular Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, 2013 yılında “Fatih Harbiye” dizisi çekimleri sırasında tanıştılar ve o zamandan beri birlikte olan ünlü bir çifttir. İlişkileri Ekim 2013’te resmiyet kazandı ve iki yıl sonra, Kasım 2015’te nişanlandılar. Daha sonra, 8 Temmuz 2016’da İstanbul Boğazı’nda gerçekleşen düğünle evlendiler. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, şimdilik henüz çocuk sahibi olmadılar, ancak sokak hayvanlarını, köpekleri ve kedileri kurtardıktan sonra evlerini sevgi dolu bir şekilde dolduruyorlar. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, Peride Celal’in “Gecenin Ucunda” adlı en güzel aşk romanından uyarlanan yeni dizi projesi için yeniden bir araya geldiler ve başrolleri paylaşıyorlar.

 

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

Türk Oyuncular Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, Türk dizisi “Kiraz Mevsimi” çekimleri sırasında 2014 yılında tanışan ve o zamandan beri ayrılmaz bir ikili olan Türk oyuncuların başında gelirler. Yaklaşık sekiz yıl süren bir ilişkiden sonra, Serkan Çayoğlu, 2021 yazında Amerika’da bir tatil sırasında Özge Gürel’e evlenme teklif etti ve çift, 14 Temmuz 2022’de resmi nikah ile evlendi. Nikahın gerçekleştiği yer Serkan’ın anne ve babasının yaşadığı Almanya’nın Karlsruhe kentiydi. Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun nikahı 13 Ağustos’ta ise İtalya’nın Verona kentinde gerçekleştirildi. Kiraz Mevsimi dizisinin bazı sahnelerinin İtalya’da çekilmesi nedeniyle, İtalya, Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu için özel bir anıya sahiptir. Bu özel gününde Özge Gürel’in taktığı pırlanta yüzüğün 24 bin euro olduğu tahmin ediliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.