Üç Kız Kardeş 46. bölüm fragmanı yayınlandı! Üç Kız Kardeş 46. bölüm özeti, Üç kız kardeş 46. bölümde neler olacak?

İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden televizyon ekranlarına uyarlanan Üç Kız Kardeş, bu hafta 45. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Kanal D erkanlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş’in başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya ve Almila Ada …

12.04.2023
1.067
Üç Kız Kardeş 46. bölüm fragmanı yayınlandı! Üç Kız Kardeş 46. bölüm özeti, Üç kız kardeş 46. bölümde neler olacak?

İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden televizyon ekranlarına uyarlanan Üç Kız Kardeş, bu hafta 45. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Kanal D erkanlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş’in başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi birbirinden yetenekli oyuncular yer alıyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen, Süreç Film imzalı başarılı yapımın bu bölümü de seyirciden tam not aldı. Peki, Üç Kız Kardeş dizisinin 46. bölümünde neler yaşanacak?

İşte, Üç Kız Kardeş 46. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Üç Kız Kardeş dizisinin bu hafta kaçıncı bölümü yayınlandı?

Üç Kız Kardeş, bu hafta 11 Nisan Salı akşamı 45. bölümüyle Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıktı.

Üç Kız Kardeş’in 45. Bölüm Özeti

Türkan, tek başına ayakta durmaya çalışırken bu kez çok ağır bedeller ödecek ve büyük zorluklarla sınanacak. Türkan, yaşadığı bu zorbalıktan nasıl kurtulacak?

Rüçhan, Sevilay’ı kendi evinde ve kendi kıyafetleriyle görüyor!

Türkan’ın evinde kalan Rüçhan, yuvasına dönmeye karar veriyor. Ancak burada gördükleri Rüçhan’ı hem çok kızdırıyor hem de çok incitiyor. 

Rüçhan, evinde ve onun geceliğini giyen Sevilay’ı görünce öfkeden gözü dönüyor.

Sevilay, yaka paça dışarı atılıyor!

Rüçhan tarafından yaka paça sokağa atılan Sevilay, darmadağın oluyor. Özer, Somer tarafından engellenince, Sevilay’ın tüm öfkesi ona dönüyor. Ancak Mustafa da dahil olmak üzere herkes bu durumda Sevilay’ı haksız buluyor.

Rüçhan, servetini Özer’den geri alabilecek mi?

Özer’in yaptıklarına daha fazla tahammül edemeyen Rüçhan ve Somer, Rüçhan’ın tüm mal varlığını Özer’den geri almak için harekete geçiyor. 

Özer ise bu duruma boyun eğmiyor!

Rüçhan, Mine ve Somer’in haklarını devralıyor.

Özer’in karşısında eskisinden çok daha güçlü bir Rüçhan var! Mustafa ve Özer’in işlerini bozmak için yeni planlar yapan Rüçhan, servet aktarımını durdurmak için avukatlarla birlikte iş başında.

Türkan’ın korku dolu anları…

Türkan’ın saldırıya uğradığı tehlikeli durumdan kurtulmasını sağlayacak olan kişi Mustafa oluyor. Mustafa, Türkan’ı kurtarıyor ve saldırganı yere yatırıp dövüyor. Ağlama krizine giren Türkan’ı sakinleştiren ve karakola götüren de Mustafa oluyor. 

Mustafa, evi toparlamak için de Türkan’a yardım ediyor.

Türkan olanları Somer’den saklıyor.

Türkan, yaşadıklarının ardından yalnız başına kalmaktan korkuyor. Bu davranışlarıyla Somer’in dikkatini çekiyor. Ancak Türkan, olanları Döndü ve Mustafa’dan başka kimsenin bilmesine izin vermiyor.

Saldırgan serbest kalıyor.

İntikam peşindeki saldırganın yeni hamlesi Türkan’ın hayatının şokunu yaşamasına neden oluyor. Taşlar ve sopalarla Türkan’ın evine saldıran kalabalık, hamile Türkan’a cehennemi yaşatıyor…

Türkan, saldırıdan kurtulabilecek mi?

İşte, Üç Kız Kardeş 46. Bölüm Fragmanı 👇

Üç Kız Kardeş 46. Bölüm Fragmanı | Türkan ile Somer’den aşk dolu anlar!

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.