ÜÇ KIZ KARDEŞ 58. BÖLÜM FULL İZLE – Üç Kız Kardeş Kanal D son bölüm

18.10.2023
50
ÜÇ KIZ KARDEŞ 58. BÖLÜM FULL İZLE – Üç Kız Kardeş Kanal D son bölüm

Kanal D ekranlarından yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi, yeni bölümleriyle izleyicilerini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Seyirciler, Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven ve Özgü Kaya’nın başrollerini paylaştığı Üç Kız Kardeş dizisinin 17 Ekim Salı günü ekranlara gelen yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyordu. İşte Üç Kız Kardeş 58. bölüm bilgileri..


👉ÜÇ KIZ KARDEŞ 58. BÖLÜM İZLE


👉ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLER İZLETürkan’la Kartal’ın evlendiğini öğrenen Somer öfkesine hakim olamaz. Öte yandan Rüçhan, Somer’e rağmen Türkan’ın evliliğini Sadık’ın da öğrenmesi için Derya’yı kullanır. Bu da Derya ve Kalender ailesi arasında yeni bir gerilime yol açar.


Ayla suçluluk duygusuyla Kartal ve Türkan arasındaki evliliğin yalnızca kağıt üzerinde olduğunu, ikisinin gerçek anlamda karı-koca olmadıklarını Rüçhan hanıma anlatır. Ne var ki bu açıklama Somer ve Türkan’ın dönüşü olmayan bir yola girmesine sebep olur. Somer’in bundan sonraki vereceği savaş kızı Defne’yi ve Türkan’ı yeniden kazanmak üzere olacaktır.Kartal ise Türkan’ı çok sevmesine rağmen, yaptıkları evliliğin yanlış mı yoksa doğru mu olduğu konusunda kararsız kalır. Diğer taraftan Rüçhan, Türkan’ın Somer’e ait olduğu konusunda Somer’i yüreklendirir. Peki Türkan, tüm bu yaşananlar karşısında ne yapacak?


👉ÜÇ KIZ KARDEŞ 58. BÖLÜM İZLE


👉ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLER İZLEYAZAR BİLGİSİ